امروز : پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۱۵:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 13154
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۵۵
تعداد بازدید: 143
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، علی‌اکبر پوراحمدنژاد در جمع خبرنگاران درباره تبلیغات انتخاباتی بر روی بدنه خودروها اظهار داشت: هرگونه تبلیغات 24 ساعت ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، علی‌اکبر پوراحمدنژاد در جمع خبرنگاران درباره تبلیغات انتخاباتی بر روی بدنه خودروها اظهار داشت: هرگونه تبلیغات 24 ساعت قبل از آغاز رأی‌گیری ممنوع و غیرقانونی است و عوامل ناجا موظف هستند که برخورد کنند.

وی ادامه داد: با توجه به برخی از تخلفات صورت گرفته توسط ستادها تاکنون با هیچ کدام از ستادهای نامزدهای ریاست جمهوری و شورای شهر برخوردی نشده است.

پوراحمدنژاد درباره صندوق‌های سیار در سطح استان تهران اظهار داشت: به تشخیص هیئت اجرایی هر شهرستان نیاز به صندوق سیار اعلام می‌شود و توسط ستادهای انتخاباتی صندوق‌های سیار به محل‌هایی که مبدأ و مقصد آنها از قبل مشخص است ارسال خواهد شد.

وی افزود: در شهر تهران صندوق‌های سیار منطقه‌ای مستقر شده است که هیئت اجرایی شهر تهران نیز از این صندوق‌ها پشتیبانی می‌کند.

دبیر اجرایی ستاد انتخابات استان تهران در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه آیا ستادهای سیار از تمامی بیمارستان‌ها، درمانگاه‌ها، ندامتگاه‌ها و دیگر مراکز خدماتی و امدادی رأی اخذ می‌کنند، گفت: تاکنون موردی نداشته‌ایم که در مرکزی نسبت به اخذ رأی اقدام نشده باشد.

وی ادامه داد: حضور ستادهای سیار در مراکز مختلف ممکن است با تأخیر انجام شود ولی مطمئنا برای اخذ رأی در مراکز مشخص شده مستقر خواهند شد.

پوراحمدنژاد با اشاره به اینکه استقبال تاکنون از یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و چهارمین دوره شورای اسلامی شهر تهران عالی بوده است، گفت: در حال حاضر مقدمات تعرفه‌ رساندن به شعبات را در دستور کار داریم.

وی با بیان اینکه نمی‌توانیم درصد مشارکت مردم را تاکنون اعلام کنیم، گفت: عددی که مردم استان تهران برای حضور در انتخابات شرکت کرده‌اند بسیار قابل توجه است.

پوراحمدنژاد خاطر نشان کرد: 188 هزار و  940 نفر در استان تهران رأی اولی هستند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها