امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۱۹:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 131544
تاریخ انتشار: ۱۸ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 90
محمدحسین غیبی عضو شورای مرکزی انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علامه طباطبایی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ;

محمدحسین غیبی عضو شورای مرکزی انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علامه طباطبایی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اظهار داشت: در برنامه امروز (سه‌شنبه) انجمن اسلامی دانشگاه علامه، بیانیه‌ای قرائت شد که هیچ وجاهت قانونی ندارد.

وی افزود: در این خصوص شب گذشته، دیگر اعضای انجمن اسلامی پیامکی برای من در راستای پیشنهاد برای صدور بیانیه فرستادند، با این وجود و درحالیکه بنده اصلا متن بیانیه را نه خوانده و نه تایید کرده بودم، امروز در مراسم رو دانشجو با قرائت این بیانیه از طرف انجمن اسلامی دانشگاه مواجه شدم.

دبیر سابق انجمن اسلامی دانشگاه علامه تصریح کرد: در کنار این اقدام غیرقانونی، در این بیانیه مطالب ساختارشکن، غیرقانونی و همچنین توهین آشکار به نمایندگان مجلس نیز آورده شده بود از جمله اینکه «نگرش‌های قیم‌مآبانه تنها مختص پریشان فکرهای مجلس نشین نبوده».
وی ادامه داد: البته بنده در اعتراض به این اقدام غیرقانونی و صحبت‌های ساختارشکنانه پشت تریبون رفتم که اعضای دیگر انجمن مانع سخنرانی من شدند.

غیبی تاکید کرد: اینکه عده‌ای بخواهند با این ادبیات همه را تکفیر کنند، نشان از ضعف آنان دارد. این وضعیت نشان از بازگشت دوران خفقان هاشمی رفسنجانی دارد.

وی در پایان ادامه داد: این افراد هیچ اعتقادی به آزادی سیاسی و نظام مردم سالار ندارند و از این ادبیات برای فریب مردم استفاده می‌کنند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها