امروز : دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶ - 2017 October 23
۲۱:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 131548
تاریخ انتشار: ۱۸ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 62
به گزارش حوزه پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از خانه ملت، حسین سبحانی‌ نیا عضو هیأت رئیسه مجلس در تشریح جلسه امروز دوشنبه ( 17 ...

به گزارش حوزه پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از خانه ملت، حسین سبحانی‌ نیا عضو هیأت رئیسه مجلس در تشریح جلسه امروز دوشنبه ( 17 آذر ) هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی، گفت: دراین جلسه امیدوار رضایی معاون قوانین مجلس گزارشی را از اقدامات انجام شده در حوزه تنقیح قوانین به اعضای هیأت رئیسه ارائه کرد، البته  وی پیشنهاداتی را درخصوص چگونه تحقق اهداف معاونت در تنقیح قوانین به صورت بخشی یا موردی، مطرح کرد.

نماینده مردم فیروزه و نیشابور در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در نشست امروز مقرر شد که قانونی در زمینه تنقیح قوانین در قالب طرح و از طریق هیأت رئیسه مجلس ارائه شود، همچنین در این جلسه راهکارهایی نیز مطرح شد تا بخش تنقیح امور مربوطه را عملیاتی کند.

سبحانی نیا از حضور محمدباقر نوبخت در جلسه غیر علنی فردا مجلس خبر داد و گفت: در این جلسه معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور در خصوص مسائل بودجه توضیحات بیشتری را به نمایندگان ارائه خواهد کرد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها