امروز : شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 23
۱۲:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 131557
تاریخ انتشار: ۱۸ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 78
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، سید محمد علی جنانی ضمن بیان این خبر افزود: طی ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، سید محمد علی جنانی ضمن بیان این خبر افزود: طی 6 ماهه اول سال جاری، تعداد 21 میلیون و 911 هزار و 714 مورد به 137 کارگزاری در سراسر کشور مراجعه کرده اند.

وی با بیان اینکه واگذاری امور اسناد پزشکی به کارگزاری‌ها موجب حذف صفوف از دفاتر اسناد پزشکی شده است، اظهار داشت: در حال حاضر 22 کارگزاری در تهران، رودهن، اسلامشهر، ورامین و شهریار در این خصوص فعالیت دارند و تاکنون 515 هزار و 556 مورد خدمات بستری و یکهزار و 429 مورد خدمت سرپایی توسط کارگزاری‌ها ارائه شده است.

جنانی خاطر نشان کرد: در حال حاضر 3 کار جدید پرداخت کمک هزینه اروتز و پروتز، کمک هزینه پرداخت پاداش ازدواج و کمک هزینه کفن و دفن در واحد کارگزاری‌ها در مرحله پایلوت است و به زودی به انجام می‌رسد.

وی در خصوص انجام امور حسابرسی در کارگزاری‌ها نیز افزود: موسسه حسابرسی با 94 کارگزاری قرارداد منعقد نموده و تعداد 53 پروژه را به 41 کارگزاری واگذار کرده است.

مدیرکل دفتر امور کارگزاری‌های تأمین اجتماعی تصریح کرد: اخذ مصوبه از هیات مدیره سازمان تأمین اجتماعی، برای صدور مجوز ایجاد یکصد کارگزاری جدید در سطح کشور، انجام طرح بازرسی از دفاتر قانونی اشخاص حقیقی و حقوقی توسط کارگزاریها در کل کشور، امکان سنجی اجرای طرح آنی یاب در موسسات کارگزاری و اخذ مصوبه از هیات مدیره سازمان در خصوص ایجاد کارگزاری‌های حقیقی از جمله مهمترین اقدامات انجام شده توسط این واحد در سال جاری بوده است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها