امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۷:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 131606
تاریخ انتشار: ۱۸ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 14
به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «یوسف القرضاوی» رئیس گروه اتحاد علمای مسلمان در واکنش به قرار گرفتن نامش در فهرست پلیس ...

به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «یوسف القرضاوی» رئیس گروه اتحاد علمای مسلمان در واکنش به قرار گرفتن نامش در فهرست پلیس بین الملل گفت: نمی‌دانم بر چه اساس و معیاری نام من در این فهرست قرار گرفته است و من در حال حاضر در قطر حضور دارم و برای جابه جایی همیشه از تابعیت قطری‌ام استفاده می‌کنم.

شبکه خبری «سی.ان.ان» گزارش داد که قرضاوی ضمن رد اتهامات مربوط به همکاری او برای باز کردن زندان‌ها و کمک به زندانی‌ها برای فرار از زندان‌ و ایجاد اغتشاش را رد کرد و گفت: افرادی که مرا متهم به حمله به زندان‌ها می‌کنند بهتر است گذرنامه مرا بررسی کنند تا ببینند در طول حوادث مربوط به انقلاب 25 ژانویه در مصر حضور داشته‌ام یا نه. 

اخیرا قرضاوی و بیش از 40 تن از رهبران اخوان المسلمین با اعمال فشارهای دولت مصر در فهرست افراد تحت پیگرد پلیس بین الملل قرار گرفته‌اند.

این اقدام از سوی دولت مصر برای تحت فشار قرار دادن قطر به منظور اخراج رهبران اخوان که در این کشور اقامت دارد اتخاذ شده است.

انتهای پیام/ص

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها