امروز : پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 14
۰۹:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 131612
تاریخ انتشار: ۱۸ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 24
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «سمیره رجب» وزیر مشاور سابق دولت بحرین در امور اطلاع رسانی و سخنگوی رسمی کابینه سابق این ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «سمیره رجب» وزیر مشاور سابق دولت بحرین در امور اطلاع رسانی و سخنگوی رسمی کابینه سابق این کشور که از ترکیب کابینه جدید کنار گذاشته شد، طی مقاله‌ای به افشاگری علیه برخی از شخصیت‌های جریان‌های هوادار رژیم آل خلیفه پرداخت و مدعی شد که برخی‌ها که «گوشه چشم‌شان به دنبال سمتم بود، علیه من توطئه کرده و آبروی مرا بردند».

به گزارش وبگاه خبری «مرآة البحرین»، سمیره رجب در اولین مقاله‌اش بعد از کنار گذاشته شدن از ترکیب کابینه اعلام کرد که «طی مدتی که مسئولیت (رسمی دولتی) داشتم از سوی افرادی که چشمشان به دنبال این سمت بود، در معرض انواع مانع تراشی‌ها و (توطئه) مستقیم قرار گرفتم و این وضعیت تا آخرین روزهای مسئولیتم ادامه داشت».

وی در این مقاله که در نسخه دوشنبه (امروز) روزنامه دولتی «اخبار الخلیج» منتشر شد، افزود: در مقابل همه صداهای بلندی که سعی داشتند با همه ابزارهای ممکن مرا زمین بزنند، با سکوت کار خود را ادامه دادم. این (توطئه‌ها) از اقدامات برخی‌ها که چشمشان به دنبال این سمت بود، آغاز شده و تا جایی پیش رفت که برخی‌ کینه توزان و شکست خوردگان شرافت مرا هدف قرار دادند. افرادی که نه شرافتی دارند و نه از احترام و اخلاق بهره‌‌ای برده‌اند.

رجب با بیان اینکه دشمنانش از جریان مخالف دولت نبوده، افزود:  این افراد متاسفانه از طرف جریان مقابل (جریان هواداران حاکمیت) و از میان نهادهایی است که بنده همواره به آن احترام گذاشته و از آن دفاع می‌کنم.

وی تاکید کرد که آنچه بیش از هر امر دیگری روح و جان آدمی را آزار می‌دهد این است که هیچ کسی از میان جریانی که در نهادهای آن فعالیت می‌کردم از من طرفداری نکرد.

این وزیر سابق دولت بحرین نوشت: احساس آزادی‌ام قابل توصیف نیست. من از قید و بندهای سمتی که به آن احترام می‌گذارم رها شده‌ام. سمتی که تا قبل از صدور فرمان تشکیل کابینه جدید، همه وقت و تلاش‌هایم را معطوف آن کرده‌ بودم.

وی در پایان نوشت: امیدوارم توانسته باشم که با این کلمات ساده احساسم را در اولین مقاله‌ام بیان کنم. این امر در اولین روز بعد از ترک وزرات صورت گرفت، سمتی که گمان می‌کنم هیچ گاه به آن بر نخواهم گشت. بویژه بعد از اینکه همه سمت‌هایی که به منظور جبرانش به من پیشنهاد شد، را رد کردم.

انتهای پیام/ص

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها