امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۷:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 131619
تاریخ انتشار: ۱۸ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 53
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه پولیتکو، جان کری در ادامه توضیح استراتژی و اقدامات دولت اوباما به ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه پولیتکو، جان کری در ادامه توضیح استراتژی و اقدامات دولت اوباما به سناتورها، روز سه شنبه در نشست کمیته مسائل خارجی سنا حضور می‌یابد.

پایگاه «پولیتکو» روز دوشنبه در گزارشی تحت عنوان «جان کری با سناتورها رو در رو می‌شود»، نوشت: وزیر خارجه آمریکا روز سه شنبه برای توضیح درباره استراتژی دولت اوباما در قبال داعش در نشست کمیته مسائل خارجی سنا حضور می‌یابد.

در گزارش این پایگاه آمده است: « بعدازظهر سه شنبه در میزگردی حضور می‌یابد که در آن سناتورهای منتقد سیاستهای جنگی دولت اوباما حاضر خواهند بود به ویژه منتقدان به این موضوع که دولت بدون کسب مجوز و اجازه کنگره، حملات خود به داعش را تشدید کرده است».

حضور کری در حالی انجام می‌شود که وی در آخرین اظهارات خود که در اجلاس سابان ایراد شد، استراتژی دولت آمریکا در قبال داعش را موفق ارزیابی کرده و تاکید داشت که پیشروی‌های داعش متوقف شده و منابع مالی آن نیز به طور موثری قطع شده است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها