امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۷:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 131650
تاریخ انتشار: ۱۸ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 51
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،آزاده موسوی درباره ایده ساخت این مستند  می‌گوید: چند روز قبل از مراسم اسکار با توجه به بحث های ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،آزاده موسوی درباره ایده ساخت این مستند  می‌گوید: چند روز قبل از مراسم اسکار با توجه به بحث های مختلف پیرامون این فیلم و انتظار جمعی در رابطه با دریافت جایزه اسکار تصمیم گرفتیم مستندی با موضوع اسکار فیلم «جدایی نادر از سیمین» بسازیم و اولین تصاویری که ثبت کردیم نیز مربوط به تماشای این مراسم در چندین خانه در همان شب بود.

او ادامه داد: ساخت یک مستند درباره فیلمی مهم و تاثیرگذار که از جنبه های مختلفی می‌شد به آن پرداخت کار بسیار دشواری بود و تنها چیزی که از ابتدا می‌دانستیم و مطمئن بودیم این بود که فیلمی بسازیم که بازتابی از جامعه باشد و از این حیث با فیلم جدایی در یک راستا حرکت کنیم.

موسوی در پاسخ به این پرسش که واکنش اصغر فرهادی به فیلم مستندی که در رابطه با فیلمش «جدای نادر از سیمین» ساخته شده است. چه بوده؟ گفت: اقای فرهادی فیلم را دوست داشتند، بخصوص بخش های مربوط به مصاحبه های مردمی و همچنین تصاویر مردم در حال تماشای مراسم اسکار و عکس العملهای آن‌ها برایشان بسیار جذاب بود.

این مستندساز افزود: این فیلم اولین مستند بلند ماست و طبیعتا" از اینکه مورد استقبال داخلی و خارجی قرار گرفته است برایمان رضایت بخش بوده و همچنین انگیزه زیادی برای انجام کارهای بعدی در ما ایجاد کرده است.

آزاده موسوی و کوروش عطایی به همراه یکدیگر مستند «از ایران،یک جدایی» را ساخته‌اند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها