امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۱۵:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 131653
تاریخ انتشار: ۱۸ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 52
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در این شماره از مجله‌ علاوه بر اشعاری عاشورایی از زنده‌یاد حسین منزوی و مرتضی امیری اسفندقه، ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در این شماره از مجله‌ علاوه بر اشعاری عاشورایی از زنده‌یاد حسین منزوی و مرتضی امیری اسفندقه، اشعار دیگری از محمدجواد محبت، مجید زمانی اصل، کامبیز تشیعی و رستم عجمی، مصاحبه‌هایی با گلرخسار صفی شاعر معاصر تاجیک، علی معلم دامغانی و یوسفعلی میرشکاک آمده است.

علاوه بر این، مقالات و یادداشت‌هایی از دکتر زهرا پارساپور، دکتر سوسن شریعتی، دکتر آنا برزینا، طاهره میرزایی و رؤیا جدی، سیدعلی صالحی، دکتر غلامرضا کافی، سعید یوسف‌نیا، دکتر رستم وهاب‌نیا، سجاد تال، علی صیادانی، مهدی شادمان و سعید نریمانی در این شماره از مجله شعر آمده است.

همچنین نقدهایی از مصطفی علی‌پور، پرویز حسینی و رضا بردستانی از دیگر مطالب هفتاد و دومین شماره‌ مجله‌ شعر است. گفت و گو با علی معلم دامغانی و یوسفعلی میرشکاک قسمت دیگری از این نشریه را تشکیل داده اند.

گفتنی است، هفتاد و دومین شماره از مجله‌ تخصصی شعر، با مدیرمسئولی محسن مؤمنی شریف و سردبیری علیرضا قزوه از سوی انتشارات سوره‌ مهر در 288صفحه با شمارگان 2500نسخه منتشر شد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها