امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۱۲:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 131655
تاریخ انتشار: ۱۸ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 37
به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، قبل از این حضور رابرت دنیرو و برادلی کوپر در دو نقش مهم دیگر این درام اجتماعی قطعی شده است. این دو بازیگر و لاورنس در ...

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، قبل از این حضور رابرت دنیرو و برادلی کوپر در دو نقش مهم دیگر این درام اجتماعی قطعی شده است.

این دو بازیگر و لاورنس در فیلم تحسین شده «کتابچه راهنمای خوش بینی» نیز با یکدیگر هم بازی شده بودند.او راسل کارگردانی این فیلم را به عهده داشت.

منابع نزدیک به پروژه می‌گویند لاورنس در حال حاضر مشغول مطالعه فیلمنامه فیلم است، ولی به احتمال زیاد بازی در آن را قبول خواهد کرد.

این بازیگر جوان برای «کتابچه راهنمای خوش بینی» جایزه اسکار بهترین بازیگر زن سال را گرفت.همکاری دوباره او با او راسل در« کلاه برداری آمریکایی» هم نامزدی جایزه اسکار را برایش به همراه آورد.

لاورنس قبل از این در چند مصاحبه خود گفته بود مایل است در آینده باز هم با او راسل همکاری داشته باشد و از وی به عنوان فیلم سازمورد علاقه اش اسم برده بود.

قصه فیلم تازه این فیلم ساز درباره زن جوانی به نام جوی مانگانو است، که باید به تنهایی سه فرزند کوچکش را بزرگ کند. او بزودی تبدیل به یکی از مشهورترین ثروتمندان خانه دار آمریکا می‌شود.

این شهرت به واسطه خلق یک وسیله جدید خانگی به دست می‌آید.جوی مانگان توانست چند محصول دیگر هم تولید کند و مالک یک کمپانی پول ساز شود.

دنیرو در فیلم در نقش پدر جوی ظاهر خواهد شد. ولی هنوز اطلاعی از نقش برادلی کوپر در دست نیست.فیلم نامه « جوی»را او راسل با همکاری آنی مومولو نوشته است.

«جوی» برای نمایش عمومی در کریسمس سال آینده میلادی آماده می‌شود تا شانس بیشتری برای حضوردر رقابت های اسکاری پیش رو داشته باشد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار