امروز : یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 25
۱۱:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 131657
تاریخ انتشار: ۱۸ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 34
«محمد عمرانی» بازیگر نقش محسن در مجموعه تلویزیونی «همه چیز آنجاست» در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون پایگاه خبری ، ...

«محمد عمرانی» بازیگر نقش محسن در مجموعه تلویزیونی «همه چیز آنجاست» در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ;< /strong> گفت: حرف این مجموعه فلسفی و شامل نکاتی پیچیده و گنگ نیست، بلکه مسائلی ساده را بیان می‌کند.

وی این مجموعه تلویزیونی را دارای بیانی ساده دانست و گفت: «همه چیز آنجاست»‌ مسائلی ساده را مطرح می‌کند. حرف این مجموعه فلسفی و شامل نکاتی پیچیده و گنگ نیست. بلکه بر اتفاقات عادی زندگی دست می‌گذارد و قرار هم نیست بیننده توقع مضامینی پیچیده و عجیب و غریب از آن داشته باشد.

وی با اشاره به این که این سریال بازتاب ساده‌ای از زندگی و اتفاقات روزمره آن است، درباره تغییر روابط خانوادگی و تعریف نسبت‌ها در سال‌های اخیر ادامه داد: یکبار با خبرنگاری مصاحبه می‌کردم و از من پرسید رابطه‌تان با فرزندتان چطور است و در جواب گفتم ما رابطه پدر و فرزندی داریم و تا ابد هم خواهیم داشت و او دوباره پرسید آیا با هم دوست هستید و من باز بر رابطه پدر و فرزندی تاکید کردم. چراکه معتقدم وقتی تعریف ما از رابطه با فرزندمان دوستی می‌شود یعنی این تصویر را ایجاد کرده‌ایم که اگر ما به او حرفی زدیم او هم حق دارد در پاسخ همان حرف را به ما بگوید. در حالیکه این رابطه حرمت دارد.

بازیگر سریال «راستش را بگو» افزود: به نظرم ما درست از جایی از مفهوم خانواده فاصله گرفتیم که گفتیم باید با فرزند خود دوست باشیم اگرچه دوست بودن با او به معنای صمیمیت، خوب است اما حفظ رابطه والدین با فرزند در کنار این دوستی بهتر است. «همه چیز آنجاست» هم سعی دارد این نکته را یادآوری کند.

وی با اشاره به شرایط مناسب تهیه و تولید و همکاری گروهی همدل در این پروژه بیان داشت: خوشبختانه گروهی در تولید این کار همکاری می کنند که همدل هستند و از بودن کنار هم لذت می برند. تک تک اعضای این تیم برای هم احترام قائل هستند و بدون دغدغه و با عشق به کار خود ادامه می دهند. ما در عرصه سینما و تلویزیون به تهیه کنندگان و کارگردان هایی نیاز داریم که دارای فرهنگ رفتاری بالایی باشند.

«همه چیز آنجاست»  به کارگردانی شهرام شاه حسینی و تهیه کننده داوود هاشمی هر شب از ساعت 20:45 روی آنتن شبکه سه سیما قرار می گیرد. باز پخش این سریال ساعات 2:00 بامداد ، 8:30 صبح و 14:30 بعد از ظهر خواهد بود.

نویسندگی این سریال را نیز فیروزه قشقایی با مشاوره سید مجید میرمیران و علیرضا افخمی برعهده دارد.

این مجموعه همچنین خلاصه داستان زیر را دربر می گیرد:

کارگاه تولیدی خانواده محسن به علت ورود کالاهای خارجی به تعطیلی کشانده می‌شود. مهدی پسر بزرگ محسن درگیر و دار مشکلات به وجود آمده، به بسیاری از رازهای خانواده پی می برد و... .

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها