امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۴:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 131662
تاریخ انتشار: ۱۸ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 43
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، این فیلم  اولین فیلم بلند آ‍زیتا موگویی است با تهیه‌کنندگی محمد حسن نجم و پخش فیلمسازان ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، این فیلم  اولین فیلم بلند آ‍زیتا موگویی است با تهیه‌کنندگی محمد حسن نجم و پخش فیلمسازان مولود بر پرده سینماهای کشور رفته است و از 12 آذر ماه با 18 سینما در تهران روی پرده نمایش رفت و درهمان ابتدا، سانس‌های فوق العاده را به خود اختصاص داد.

بازیگران این فیلم سینمایی 98 دقیقه‌ای، مهدی هاشمی، بهرام رادان، رویانونهالی، حسین یاری، پانته آ بهرام، پیام دهکردی، پژمان هادوی، عنایت شفیعی، اکبرمعززی، امید روحانی، سیاوش درخشی، حسن دادخواه، محمد کتیرایی، همایون قربانی، محمد غفاری، محمد حیدر قلی ... و با معرفی: الهام جبرائیلی، حسام قاسمی، مهرآریا کریمی هستند.

نویسنده فیلمنامه رضا کریمی که  بر اساس طرحی از آزیتا موگویی «تراژدی » را نگاشته و باز نویسی فیلمنامه خشایار الوند و مهدی سجاده چی است.

در خلاصه «تراژدی» داستان آمده است:مردی به نام «قاسم» برای جبران غرور از دست رفته‌اش تصمیم عجیبی می‌گیرد، حبیب نگران، زینب مردد و موسی سرگردان و پژمان بی‌خبر از همه است، اما اتفاق عجیبی در پیش است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها