امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۲۲:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 131663
تاریخ انتشار: ۱۸ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 31
به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در روایات اسلامی از تلاش برای کسب رزق حلال به جهاد در راه خدا یاد شده و حتی ...

به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در روایات اسلامی از تلاش برای کسب رزق حلال به جهاد در راه خدا یاد شده و حتی کارگرانی که برای طلب روزی حلال خانواده خود از خانه بیرون می روند و در مسیر بازگشت به خانه از دنیا می روند جزو شهدای عام محسوب می‌شوند.

به واقع کسب رزق حلال نخستین شرط سلامت اقتصادی جامعه نیز محسوب می شود چه اینکه اگر همه اهل بازار، و همه صاحبان پیشه و مشاغل مختلف دستورالعمل های دینی برای به دست آوردن روزی پاک و حلال را رعایت کنند آنگاه بسیاری از مشکلات اقتصادی نیز گریبان جامعه را نخواهد گرفت.

برنامه گفت وگو محور «چارسوق» که مجموعه ای اقتصادی از شبکه افق سیماست، در جهت بررسی موضوعات مختلف در حوزه اقتصاد، این هفته به سراغ موضوع «کشف رزق حلال» رفته است.

این قسمت از برنامه در رابطه با موضوع کشف رزق حلال است و کارشناس برنامه حجت الاسلام غلام رضازاده به بیان دیدگاه اسلام در این خصوص می پردازد.

در میان برنامه نیز دکتر عادل پیغامی به ابراز پایه ای نظرات اقتصادی در این رابطه می پردازد.

میلاد حاجی پروانه تهیه کننده و کارگردان مجموعه «چارسوق» است که این هفته ساعت 19 روز سه شنبه 18 آذرماه از شبکه افق سیما به نمایش در می آید.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها