امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۶:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 131665
تاریخ انتشار: ۱۸ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 50
به گزارش خبرنگار هنرهای تجسمی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، آیین افتتاحیه بخش فیلم دومین جایزه هنر و ادبیات محتشم امروز با حضور برزین ضرغامی ...

به گزارش خبرنگار هنرهای تجسمی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، آیین افتتاحیه بخش فیلم دومین جایزه هنر و ادبیات محتشم امروز با حضور برزین ضرغامی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، حسین نوش آبادی معاون پارلمانی و سخنگوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، منوچهر محمدی فعال حوزه سینما، مدیران ادارات فرهنگ و ارشاد شهرستان‌های استان تهران در سینما فلسطین برگزار شد.

در این مراسم از تیرداد سخایی از اساتید فیلم‌نامه نویس کشورمان تجلیل شد. وی در این مراسم، گفت: در ارتباط با موضوع عاشورا کم کاری‌ کرده‌ایم. این در حالی است که آموزه‌های عاشورا بسیار زیاد است و امروز می‌توانیم خیلی از این آموزه‌ها را به تصویر کشید.

در ادامه این مراسم از مستند 20 دقیقه‌ای از «عبدالحمید قدیریان» نقاش پیشکسوت در عرصه هنر عاشورایی به کارگردانی «علی قدیریان» به نمایش درآمد. این مراسم تا ساعت 18 با پخش مستندهایی پیرامون محرم و صفر در سینما فلسطین ادامه دارد که می‌توان به مستنداتی از جمله؛ اوج مرتضی، ظهر روز دهم، پروانه‌های نینوا، صدای خسته، چهل و هشتم، اینجا خورشید می‌درخشد، نامیرا و زیارت اشاره کرد.

انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها