امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۰۸:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 131669
تاریخ انتشار: ۱۸ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 69
به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، قصه این فیلم حال و هوایی علمی تخیلی دارد و کیانو ریوز را در یک نقش تازه به نمایش خواهد گذاشت. کمپانی یونیورسال ...

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، قصه این فیلم حال و هوایی علمی تخیلی دارد و کیانو ریوز را در یک نقش تازه به نمایش خواهد گذاشت.

کمپانی یونیورسال تهیه کننده اصلی فیلم است و آن را با هزینه متوسط 30 تا 35 میلیون دلاری تهیه خواهد کرد. ریوز هم در امر تولید فیلم مشارکت دارد.

کریگ روزنبرگ نویسنده فیلم نامه «پانوپتیکن» است. فیلمنامه او زندگی یک مرد معمولی را به تصویر می‌کشد، که دریافت یک بسته پستی مشکوک زندگی‌اش را زیر و رو می‌کند.

این نامه حاوی یک پیام مرموز است که خود این مرد ضبط کرده است. متن پیام حکایت از پایان کار جهان می‌کند و تنها کسی که می تواند مانع از نابودی آن شود ، خود اوست.

این مرد معمولی نبرد سختی را علیه زمان شروع می کند تا بتواند راهی برای نجات دنیا پیدا کند. اما حل این معما چندان هم ساده نیست.

کنار هم چیدن قطعات مختلف این معما، مرد جوان را وارد دنیای تازه و ناشناخته‌ای می‌کند که بیرون آمدن از آن کار ساده ای نیست.

کلید فیلم برداری فیلم اوایل سال جدید میلادی زده می‌شود. به احتمال زیاد، کل صحنه‌های فیلم درلوکیشن های مختلف کشور کانادا فیلم برداری خواهد شد.

ریوز فصل گذشته درام دلهره آور و انتقام جویانه «جان ویک» را روی پرده سینماهای جهان داشت. وی هم اکنون درام علمی تخیلی و افسانه‌ای «مسافران» را آماده نمایش عمومی دارد.

انتهای پیام

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها