امروز : جمعه ۷ آذر ۱۳۹۹ - 2020 November 27
۰۵:۳۹
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 1317
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۵۱
تعداد بازدید: 319
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس،امیلی بلانت جای اما واتسون را در «صدای تو در سر من» گرفت. واتسون هفته قبل از بازی در این فیلم ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس،امیلی بلانت جای اما واتسون را در «صدای تو در سر من» گرفت. واتسون هفته قبل از بازی در این فیلم انصراف داد.

قبل از این اعلام شده بود اما واتسون و استنلی توسی نقش‌های اصلی «صدای تو در سر من» را بازی خواهند کرد. دیوید یاتس کارگردان این درام خانوادگی است.

اما واتسون با بیان اینکه علاقه زیادی داشته تا در این فیلم بازی کند، کناره‌گیری‌اش را هم زمانی تولید آن با یکی دیگر از فیلم‌هایش ذکر کرده است.

امیلی بلانت که برای بازی در نقش اصلی زن «صدای تو در سر من» انتخاب شده، خواهر زن استنلی توسی هم هست.

شایعات تائید نشده حکایت از آن می‌کند که دیوید یاتس هم به خاطر همکاری‌اش با یک پروژه دیگر، قصد کناره‌گیری از این فیلم را دارد.فیلم‌نامه فیلم را اما فارست روزنامه‌نگار انگلیسی براساس قصه کتاب خاطرات و شرح حال خودش نوشته است.

قصه «صدای تو در سر من» درباره زنی جوان (با بازی بلانت) است که پس از به هم خوردن نامزدی‌‌اش با یک روزنامه‌نگار، تصمیم می‌گیرد به زندگی خود خاتمه دهد.

اما یک روان‌شناس (با بازی استنلی توسی) او را از مرگ نجات می‌دهد. آشنایی این دو، باعث تغییر زندگی و وضعیت کاری هر دوی آنها می‌شود.

دیوید یاتس هم اکنون در حال مذاکره با چند تن از کارگردانان سرشناس سینماست تا یکی از آنها، امر کارگردانی فیلم را قبول کند و او بتواند به سراغ کارگردانی فیلمی برود که قرارداد ساخت آن را دارد.

اما واتسون که از بازی در «صدای تو در سر من» کناره گرفته، قبل از این در فیلم‌هایی مثل «هفته من با مریلین» و مجموعه فیلم «هری پاتر» بازی داشته است. وی هم اکنون درام تاریخی «نوح» را آماده نمایش عمومی دارد.

امیلی بلانت آخرین بار در فیلم درام «آرتور بیرمن» روی پرده بزرگ سینما ظاهر شد. این فیلم که سال گذشته اکران عمومی شد، موفقیت زیادی در جدول گیشه نمایش سینماهای آمریکای شمالی کسب نکرد.

امسال فیلم «کشتن تمام چیزی است که نیاز داری» از این بازیگر به روی پرده سینماها خواهد رفت ،که حال و هوایی دلهره‌آور و علمی تخیلی دارد. او در این فیلم با تام کروز هم بازی شده است.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها