امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۳:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 131705
تاریخ انتشار: ۱۸ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۰:۵۸
تعداد بازدید: 40
داوود محمدی نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با تاکید بر مبارزه کمیسیون اصل ...

داوود محمدی نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با تاکید بر مبارزه کمیسیون اصل 90 با مفاسد گفت: یکی از اولویت‌های جدی کمیسیون اصل 90 مبارزه با فساد از طریق نظارت است که رسیدگی به پرونده زمین‌خواری در کمیسیون یکی از نمونه‌های مبارزه با فساد است که پرونده آن به قوه قضائیه نیز ارسال شد و برخی از موارد همچنان در حال بررسی در کمیسیون است و هنوز نهایی نشده.

وی افزود: به منظور شفاف‌سازی فایل ویژه‌ای در کمیسیون اصل 90 در بحث مطالبات بانکی باز شد و تمام کسانی که دارای معوقات بانکی بودند به کمیسیون فرا خوانده شدند و بررسی‌های لازم در این زمینه صورت گرفت که در برخی موارد به علت نوسانات اقتصادی و مشکلات تورم علت بدهی آنها به بانک‌ها بود و با تعاملی که با بانک‌ها صورت گرفت زمینه برای تقسیط بدهی‌های آنان فراهم شد.

دبیر کمیسیون اصل 90 مجلس اظهار داشت: برخی از افراد نیز از تسهیلات بانکی سوءاستفاده‌هایی را داشتند که پرونده‌های این افراد نیز برخی در حال بررسی و برخی دیگر به مراجع قانونی و قضایی ارسال شده است.

محمدی خاطرنشان کرد: در بحث ارتقاء سلامت اداری و همچنین ارتقاء سلامت در ورزش کمیسیون اصل 90 به موضوع ورود کرده و اقدامات موثری را در این زمینه به عمل آورده.

وی در پایان گفت: پرونده‌های کمیسیون اصل 90 در قوه قضائیه بدون نوبت مورد رسیدگی قرار می گیرد و پرونده‌های مربوط به مفاسد مالی به دادگاه ویژه آن ارسال می‌شود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها