امروز : جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 23
۲۲:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 131719
تاریخ انتشار: ۱۸ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۰۷
تعداد بازدید: 18
حجت‌الاسلام والمسلمین سیدعلی طاهری نماینده مردم گرگان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با ...

حجت‌الاسلام والمسلمین سیدعلی طاهری نماینده مردم گرگان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به نحوه برخورد رئیس جمهور با منتقدان خود، گفت: ایشان وقتی عصبانی می‌شود کنترل از دستش خارج می‌شود و قطعا اگر پس از آن عصبانیت آرامش پیدا کند و مطالب خود را گوش داده‌ و یا بخواند از اظهارات خود پشیمان می‌شود.

وی افزود: آقای رئیس‌جمهور در سخنرانی خود در دانشگاه شهید بهشتی عنوان کرد که دانشجویان حق دارند که انتقاد کنند و در همان جلسه به منتقدین پرخاش می‌کند که این رفتار وی هیچ همخوانی با وی ندارد.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس اظهار داشت:‌انتظار ما از یک رئیس قوه این است که سعه صدر بیشتری داشته باشد و فضا را برای انتقادات سازنده باز کند و البته منتقدان هم به این مسئله توجه دارند که انتقادات باید منصفانه و سازنده باشد.

طاهری خاطرنشان کرد: به نظر می رسد که آقای رئیس جمهور خیلی زود از کوره در می‌رود و منتقدان خود را به باد الفاظ نامناسب می‌گیرد و دعا می‌کنیم که خدا به همه ما صبر بدهد و البته به آقای رئیس‌جمهور بیشتر.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها