امروز : پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 14
۰۵:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 13172
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۱۸
تعداد بازدید: 196
«محمد خزاعی» تهیه کننده «قلاده‌های طلا» سیاسی‌ترین فیلم تاریخ سینمای ایران که با محوریت فتنه 88 ساخته‌شد، در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس درباره ...

«محمد خزاعی» تهیه کننده «قلاده‌های طلا» سیاسی‌ترین فیلم تاریخ سینمای ایران که با محوریت فتنه 88 ساخته‌شد، در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس درباره حضور پرشور مردم در انتخابات گفت: فکر می‌کنم هر کسی به سرنوشت خود، خانواده و کشور خود حساسیت دارد و علاقمند است و به دنبال یک چشم انداز است. اگر مروری به سالهای گذشته داشته باشیم خواهیم دید مردم ما در تمام صحنه‌ها حضور پرشور و فعال داشتند. در صحنه‌های انتخابات، راهپیمایی های 22 بهمن و... حضور مردم بالای 70 درصد بوده است و این نشان از علاقمندی مردم به نظام جمهوری اسلامی است. تفاوت مردم ایران با دیگر کشورهای دنیا این است که علاقمند به نظام هستند.

وی در ادامه گفت: مردم به سرنوشت کشور علاقمند هستند شاید اختلاف نظرهایی با هم داشته باشند یا در برخی از مسایل که مبانی نیست در گفت و گو دچار مشکل هستند و نظرها بعضا متناقض است . این نشانه هر حکومتی است که دموکراسی و آزادی  دارد. در تمام کشورها که آزادی دارند همین طور است، گروه‌ها تلاش می‌کنند در هر دوره کاندیدای خود را مطرح کرده و رای مردم را به آن سمت جلب کند. این زیبایی خاص خودش را دارد، این زیبایی جریان انتخاب و اندیشه است

وی در ادامه توضیح داد: حضور در انتخاب تکلیف است این بدین معنی است که  هرفرد باید حضور داشته باشد زیرا رای آن در سرنوشت کشور مثمرثمر است. بعضی می گویند ما رای نمی‌دهیم اما باید به این نکته توجه داشت عدم حضور این افراد باعث می‌شود تا با عدم ارایه رای کاندیدای مورد نظر آنها پیروز شوند. اگر همه گروه‌ها مشارکت حداکثری داشته باشند حضور کاندیدای مورد نظر خود را تقویت می‌کنند.

تهیه کننده «قلاده‌های طلا» در ادامه گفت: با توجه به نظرسنجی‌هایی که صورت گرفته است پیش بینی می شود مشارکت مردم در انتخابات بالای 80 درصد خواهد بود و این دوره با شکوه تر از دوره‌های قبل برگزار می‌شود.علیرغم فضایی که رسانه‌های غربی ایجاد می‌کنند  مردم با میل و رغبت حضور خواهند داشت.
انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها