امروز : جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۰۰:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 131725
تاریخ انتشار: ۱۸ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۰۷
تعداد بازدید: 32
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، نشست خبری حسین نوش آبادی سخنگوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صبح امروز با حضور ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، نشست خبری حسین نوش آبادی سخنگوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صبح امروز با حضور اصحاب رسانه برگزار شد.

* اعطای مدرک درجه یک فرهنگ به مرادی کرمانی در حد پیشنهاد است

نوش آبادی در این نشست در پاسخ به خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; مبنی بر اعطای مدرک درجه یک فرهنگ از سوی این وزارتخانه به هوشنگ مرادی کرمانی، گفت: اعطای این مدرک عالی به هوشنگ مرادی کرمانی در حد پیشنهاد است.

* بیمه فعالین قرانی در حال دنبال شدن است

وی همچنین در پاسخ به سوالی در رابطه با بیمه فعالین قرآنی گفت: بیمه فعالین قرانی و تمام کسانی که در حوزه‌های ترویج قرآن و نشر معارف قرآنی در حال فعالیت هستند از جمله برنامه‌های ما است که باید بیمه شوند و بیمه فعالین فرهنگی بخصوص فعالین قرآنی از اولویت های ارشاد است که مورد حمایت ما قرار خواهند گرفت. بیمه فعالین قرانی در حال دنبال شدن است و در حوزه قران و نشر فرهنگ قرآنی هیچ کوتاهی صورت نمی‌گیرد، هر اقدامی که بتواند به نشر و ترویج قرآن کمک کند مورد حمایت قرار می‌گیرد.

* تاکنون درخواستی در رابطه با مجوز موسیقی رپ نداشتیم

نوش‌آبادی در پاسخ به سوالی در خصوص اعطای مجوز به موسیقی رپ گفت: تاکنون درخواستی در رابطه با موسیقی رپ نداشتیم و مجوزی نیز برای آن صادر نشده، از نظر موسیقی رپ نماد موسیقی غربی است و بعید است که تحت این عنوان مجوزی صادر شود زیرا موسیقی از نوع رپ به ترویج ناهنجاری‌ها می‌پردازد که به آن مجوز داده نخواهد شد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها