امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۱۹:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 131744
تاریخ انتشار: ۱۸ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۶:۵۵
تعداد بازدید: 50
عبدالوحید فیاضی نماینده مردم نور و محمودآباد و عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، ...

عبدالوحید فیاضی نماینده مردم نور و محمودآباد و عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با انتقاد از گرانی نان اظهار داشت: امروز نان گران شده و علت گرانی را افزایش دستمزد عنوان کردند در حالی که این موضوع با توجه به گرانی آرد محقق نشده است.

وی با انتقاد از گرانی آرد خاطرنشان کرد: این گرانی‌ها در جامعه اثر گذاشته و به بخش‌های دیگر نیز منتقل شده یعنی به طور مثال یک راننده تاکسی به همین دلیل که نان گران شده کرایه‌های خود را گران می‌کند و تمام اینها باعث ایجاد مشکل برای مردم می‌شود.

عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس خواستار اصلاح قیمت‌های جدید اعلام شده برای نان شد و تصریح کرد: تذکرات لازم در این باره از سوی مجلس به دولت داده شده و دولت نیز باید در قیمت‌ها تجدیدنظر کند.

فیاضی همچنین به حضور محمدباقر نوبخت در جلسه غیرعلنی امروز مجلس اشاره کرد و گفت: پاسخ‌های آقای نوبخت در جلسه امروز درباره افزایش قمیت نان قانع‌کننده نبود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار