امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۶:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 131747
تاریخ انتشار: ۱۸ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۶:۵۵
تعداد بازدید: 53
سایت جهان نیوز نوشت: مرتضی طلایی با بیان این که پروژه جدید جریان های تندرو برای مراسم 16 آذر امسال و به حاشیه راندن جریانات دانشجویی با شکست روبرو شد ...

سایت جهان نیوز نوشت: مرتضی طلایی با بیان این که پروژه جدید جریان های تندرو برای مراسم 16 آذر امسال و به حاشیه راندن جریانات دانشجویی با شکست روبرو شد گفت: هفته گذشته و در آستانه 16 آذر یکی از رسانه ها با انتخاب گزینشی مصاحبه بنده با یکی از خبرگزاری ها، قصد تبرئه آشوبگران و معکوس جلوه دادن واقعیات حوادث سال 82 را در غائله کوی دانشگاه داشت.

فرمانده اسبق پلیس تهران در گفت و گو با خبرنگار ما با اشاره به این که سرو صداهای جهت دار رسانه ای توسط جریانی خاص و تکذیب های سیاسی سبب قلب واقعیت نمی شود اظهار داشت: بهتر است برای روشن شدن ماجرا و این که واقعا چه فرد و گروهی و با چه مسوولیتی دستور ورود به خوابگاه کوی دانشگاه را دادند، با دانشجویان ساکن و مسوولان مستقر در کوی دانشگاه آن زمان صحبت کرد تا معلوم شود آتش تهیه اغتشاش را ما به عنوان خدمتگذار مردم در ناجا ریختیم یا آنهایی که بعدها از امریکا و انگلیس سر درآورند!

طلایی با تاکید بر این که ناگفته های بسیاری درخصوص حوادث آن سال ها وجود دارد تصریح کرد: مصلحت نیست در شرایط کنونی کشور برخی مسائل بازگو شود وگرنه مستنداتی وجود دارد که اگر رو شود مطمئنا دیگر برخی آقایان شعار همیشگی کی بود کی بود من نبودم را سر نمی دهند.

نایب رییس شورای اسلامی شهر تهران با اذعان به این واقعیت که بسیاری از اصلاح طلبان دلسوز و عاشق نظام و ولایت هستند گفت: اما متاسفانه در این بین برخی در پوشش اصلاح طلبی سعی دارند با انحراف افکار عمومی و قلب واقعیات، مجموعه نظام را در برابر مردم نشان دهند اما با این حال این دسته که تعدادی از مدیران دوره اصلاحات هم میان آنها هستند، هر چقدر هم تکذیب کنند می بایست در پیشگاه تاریخ پاسخگو باشند.

وی افزود: ویژگی جریانات تنش آفرین همواره کم حافظگی، عبرت گریزی، گوش سنگین و زبان فعال و خبرساز است، به گونه ای که در مطلب هفته گذشته همان روزنامه اصلاح طلب، این ویژگی به راحتی قابل مشاهده است. جالب است در آن مطلب صحبت های 3 فرد مصاحبه شونده علیه سخنان بنده درباره غائله کوی دانشگاه ضد و نقیض است. یکی از عملکرد آن زمان پلیس تهران تقدیر کرده دیگری تقبیح. در حالی که هر دو در دولت اصلاحات مسوولیت داشتند.

طلایی داشتن پاسپورت آمریکایی برخی فعالان و نقش آفرینان غائله سال 82 را ملاک حقانیت جریان انقلابی عنوان کرد و یادآور شد: متاسفانه بداخلاقی و وارونه جلوه دادن حقایق سکه رایج برخی جریانات است.

فرمانده اسبق پلیس تهران با بیان این که نیروهای انقلاب در فضایی که هیچ حرفی جز منویات جناحی و سیاسی خریدار ندارد باید سینه ای وسیع و تحملی فراوان داشته باشند خطاب به جریان تندرو و تنش آفرین گفت: بهتر است به جای نبش قبر کردن، نعل وارونه زدن و فرا فکنی، به واقعیات جامعه نگاهی داشته باشید و با بررسی مشکلات مردم به قول معروف فکر نان باشید که خربزه آب است!

وی ادامه داد: این که بنده بعد از گذشت 5 روز سکوت در مقام پاسخگویی برآمدم به دلیل حفظ آرامش رسانه ای در آستانه 16 آذر و عدم سوء استفاده برخی جریانا ت رسانه ای در راستای تنش آفرینی بود.

نماینده مردم تهران در شورای شهر با تاکید بر این نکته که تاریخ درباره نوع نگاه بنده و همکارانم در موضوعات سال 82گواهی خواهد داد گفت:همانطور که اشاره کردم علی رغم تماس های مکررتعدادی از خبرنگاران عزیزدر این روزها پاسخ ادعاها را با تاخیر دادم که از روز دانشجو عبور کنیم وباز هم تاکید می کنم که سینه ما پر است از مسائلی که گفتن آنها به مصلحت نیست.

سردار طلایی در پایان به ماجرای دفاع پرسنل نیروی انتظامی در زمان مسوولیتش در پلیس تهران از خوابگاه طرشت و برخورد با نیروهای خودسر که تا آن روز کم سابقه بود اشاره کرد و افزود: ای کاش برخی دوستان تقدیر دانشجویان دانشگاه تربیت مدرس با نثار دسته گل و تشکر دانشجویان خوابگاه طرشت و کوی دانشگاه از ناجا را در همان سال 82 از دانشجویان و مسوولان آن دوره جویا می شدند تا اینکه با دروغ پردازی و فرافکنی به دنبال ایجاد تنش باشند.
 
مطلب فوق مربوط به سایر رسانه‌ها می‌باشد و پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; صرفا آن را باز نشر کرده است .

بازگشت به صفحه نخست گروه فضای مجازی
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها