امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۷:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 131758
تاریخ انتشار: ۱۸ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۲۲:۰۰
تعداد بازدید: 335
باید قبول کرد برای شناخت امام زمان و زمینه سازی برای ظهور ایشان یک کتاب دین و زندگی که البته آن هم در برخی مدارس مورد بی توجهی قرار میگیرد کافی ...

باید قبول کرد برای شناخت امام زمان و زمینه سازی برای ظهور ایشان یک کتاب دین و زندگی که البته آن هم در برخی مدارس مورد بی توجهی قرار میگیرد کافی نیست؛ما امروز شاهد کمبود کتاب هایی همچون امام شناسی و شناخت امام زمان هستیم.

گروه سیاسی پیروان مـــوعـــود - امیرحسین کاظمی؛موضوع آموزش و پرورش یکی از مسائل مهم در هر جامعه ای است.

به طبع در نظام جمهوری اسلامی ایران که نظامی نوپاست این مسئله برای شکل گیری اجتماع و فرهنگ این جامعه از اهمیت بیشتری برخوردار است.ولی امروز ما در کشور عزیزمان

شاهد کم توجهی به مسائلی مهم در زمینه آموزش و پرورش هستیم.

http://dl.p313.ir/up/do.php?img=2155

یکی از این مسائل،اجرا و امتحان سیاست های مختلف است که به گونه ای از دانش آموزان به عنوان موش آزمایشگاهی استفاده میشود و هر وزیر و دولت سیاست و نظامی جدید در زمینه آموزشی اعمال میکند.

اما در بین تمام طرح ها و سیاست ها جای اصلی ترین موضوع که اساس انقلاب اسلامی است؛یعنی مهدویت و امام شناسی خالی است.

باید قبول کرد برای شناخت امام زمان و زمینه سازی برای ظهور ایشان یک کتاب دین و زندگی که البته آن هم در برخی مدارس مورد بی توجهی قرار میگیرد کافی نیست؛ما امروز شاهد کمبود کتاب هایی همچون امام شناسی و شناخت امام زمان هستیم.

هدف و اساس انقلاب اسلامی ایران به رهبری حضرت امام خمینی(ره) این بود که زمینه فرهنگی-اجتماعی را برای ظهور ولی عصر(عج)آماده سازد،اما امروز شاهد کم توجهی به مهمترین هدف و اساس این انقلاب هستیم به طوری که حتی در برخی مدارس شاهد ترویج عقاید منحرف نیز هستیم.

وزارت آموزش و پرورش باید در نظر داشته باد که به معلمی که برای تدریس به کلاس درس میرود،معلم فرزندان امام زمان است ،پس این معلم حق بیان هر چیزی را ندارد و باید نگاه مهدوی داشته باشد تا بتواند دانش آموزی مهدوی تربیت کند و حاصل این تربیت تعجیل در ظهور است .

بازی با عقاید فرزندان امام زمان خیانتی اشکار به انقلاب است،همانطور که حضرت امام خمینی(ره)فرمودند:در نظام اسلامی هر مسئولی نگاه مهدوی نداشته باشد خائن است.

این جمله امام شامل وزارت آموزش و پرورش و مسئولین این وزارت نیز میشود؛مراقب باشید اگر نگاه مهدوی نداشته باشید،خائن هستید!

به امید ظهور مولا و سرورمان که صد البته نزدیک است

 

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها