امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 23
۱۰:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 13176
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۱۸
تعداد بازدید: 129
جمال شورجه در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس در خصوص حماسه سیاسی 24 خرداد گفت: همانطور که مقام معظم رهبری امروز هم بیان کردند، روز جمعه نقطه اوج ...

جمال شورجه در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس در خصوص حماسه سیاسی 24 خرداد گفت: همانطور که مقام معظم رهبری امروز هم بیان کردند، روز جمعه نقطه اوج حماسه سیاسی است و با حضور پرشور و گسترده مردم پای صندوق‌های رای شاهد تحقق دوباره دموکراسی و مردمسالاری دینی خواهیم بود.

وی افزود: مردم مردم باید به این فرمایش رهبری اقبال کنند که شرکت در انتخابات هم وظیفه دینی است و هم میهنی و به فضل خداوند بعد از انتخاب اصلح، حماسه اقتصادی هم رقم خواهد خورد چرا که حماسه اقتصادی در گرو رقم خوردن حماسه سیاسی است و قطعا حضور واجدین شرایط پای صندوق‌های رای ایران عزیز را بیش از پیش قدرتمند نشان خواهد داد و این حضور در بحث های مختلفی از جمله تحریم‌ها نقش تعیین کننده‌ای ایفا خواهد کرد.

این سینماگر در خاتمه اظهار داشت: اما به طور کلی من یک نگرانی دارم و آن هم حضور 6 نامزد در انتخابات است که همین موضوع می‌تواند منجر به عدم تمرکز لازم مردم بر روی فرد اصلح و در نتیجه پراکندگی آرائ شود و جا دارد در فرصت باقی مانده یکی دو نفر دیگر از نامزدها ایثارگرانه صحنه را برای انتخاب بهتر مردم ترک کنند.
انتهای پیام/ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها