امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۰۷:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 131766
تاریخ انتشار: ۱۹ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۰:۴۹
تعداد بازدید: 60
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از شیراز به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری فارس، برگزاری جلسه روز دانشجو و دعوت ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از شیراز به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری فارس، برگزاری جلسه روز دانشجو و دعوت از سخنران این مراسم با مجوز هیئت نظارت دانشگاه علوم پزشکی شیراز با توجه به مصوبه شماره 511 مورخ 1381/11/8 شورای عالی انقلاب فرهنگی، مرکب از رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز، مسئول نهاد نمایندگی ولی‌فقیه در دانشگاه، نماینده وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی صورت پذیرفته و هیچ‌گونه مجوزی از سوی استانداری در این مورد صادر نشده و هشدارهای لازم امنیتی نیز در زمینه شیوه برگزاری مراسم روز دانشجو به متصدیان امر داده ‌شده است.

روابط عمومی استانداری فارس همچنین افزوده کرده است: طرح هرگونه مطلب و موضوعات شبهه‌افکنانه در افکار عمومی از طریق فضاهای مجازی، رسانه‌ها و تجمعات غیرقانونی، مبنی بر دعوت، دخالت، تصمیم‌گیری و صدور مجوز از سوی استانداری با قاطعیت تکذیب می‌‌شود.

در توضیحات روابط عمومی استانداری فارس همچنین آمده است: بدیهی است چنانچه در صدور مجوز و برگزاری مراسم و بیانات سخنران در حوزه تحت مسئولیت دانشگاه علوم پزشکی شیراز تخلفی رخ‌ داده باشد، توسط مقامات امنیتی و قضایی به‌ یقین رسیدگی به عمل می‌آید که در این مورد بلافاصله توسط اداره کل اطلاعات این استان مستندات لازم جمع‌بندی و برای اعمال برخوردهای قانونی با سخنران و برهم‌زنندگان آرامش به دادگستری فارس ارسال شده است.

در این توضیحات اضافه شده است: برای انجام هماهنگی و اعمال نظارت بیشتر، جلسه‌ای با حضور نماینده ولی‌فقیه در استان فارس و امام‌جمعه شیراز، استاندار فارس و سایر مسئولان مربوطه برگزار و بر هماهنگی بیشتر در برگزاری این‌گونه  جلسات و مراسم تأکید و مقرر شد پیش از دعوت و برنامه‌ریزی تعامل بیشتری توسط مسئولان این استان صورت پذیرد.

روابط عمومی استانداری فارس با تاکید اعلام کرده است: اظهارات و سخنرانی‌های شبهه‌انگیز و ساختارشکنانه که خطوط قرمز نظام را خدشه‌دار و آرامش جامعه را مختل کند، مردود و محکوم است.

به گزارش فارس، تاکنون هیچ‌گونه پاسخ و توضیحی از سوی صادرکنندگان مجوز به این مراسم ضدارزشی داده نشده است.
انتهای پیام/2448/گ/د1000

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار