امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۲۳:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 13177
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۱۸
تعداد بازدید: 186
به گزارش خبرگزاری فارس، مجید شعبانپور، رئیس مرکز تولید و فنی معاونت سیما ضمن تشریح وظایف و مأموریت مرکز تولید و فنی سیما در پوشش تلویزیونی انتخابات ...

به گزارش خبرگزاری فارس، مجید شعبانپور، رئیس مرکز تولید و فنی معاونت سیما ضمن تشریح وظایف و مأموریت مرکز تولید و فنی سیما در پوشش تلویزیونی انتخابات در روز 24 خرداد ماه گفت: این مرکز با تمام ظرفیت و توان خود با بیش از 650 نیروی متخصص برای پوشش تلویزیونی حماسه بزرگ ملت ایران آمادگی کامل داد.

وی افزود: به همین منظور 16 پایگاه تلویزیونی جهت استقرار واحد‌های سیار معاونت سیما، و SNG، لینک مایکرویو فنی برای پوشش زنده و مستقیم انتخابات از طریق شبکه‌های 4،3،2،1 تهران و قرآن تعیین شده و پایگاه هفدهم نیز که در هتل لاله تهران مستقر است مربوط به مرکز بین المللی است که شبکه‌های تلویزیونی خارجی اخبار و تصاویر خبری خود را از این پایگاه به سراسر دنیا مخابره خواهند نمود.

رئیس مرکز تولید و فنی سیما با بیان اینکه دیگر شبکه‌های تلویزیونی رسانه ملی و واحد مرکزی خبر هم از این نقاط 16 گانه قادر خواهند بود لحظه لحظه به ارسال خبر و تصاویر بپردازند گفت: برای شبکه‌هایی که پایگاه ندارند از جمله شبکه‌های تلویزیونی داخلی و  شبکه‌های برون مرزی بیش از 180 ارتباط زنده و مستقیم از حماسه حضور مردم ایران در پای صندوق‌های رأی پیش‌بینی شده است که این شبکه‌ها در روز 24 خرداد روز انتخابات قادر خواهند بود از طریق پایگاه‌های 16 گانه مرکز تولید فنی سیما به ارسال خبر و تصاویر خبری مشغول شوند.

شعبانپور همچنین بابیان این مطلب که برای 650 نفر از عوامل تولید و فنی این مرکز در روز انتخابات دو شیفت کاری در نظر گرفته‌ایم اظهار داشت: شیفت صبح از ساعت 8 الی 14 بعدازظهر و شیفت عصر از ساعت 14 الی 22 شب خواهد بود.

رئیس مرکز تولید و فنی معاونت سیما با بیان اینکه با همکاری مرکز بسیج صداو سیما یک واحد سیار تلویزیونی مجهز نیز به کرج اعزام خواهد شد گفت: دراین دوره از انتخابات برای اولین بار یک واحد سیار تلویزیونی مجهز نیز با تمامی امکانات برای پوشش زنده تلویزیونی انتخابات ریاست جمهوری – میان‌دوره‌ای مجلس شورای اسلامی و شوراهای اسلامی در اسلامشهر مستقر می‌شود.

شعبانپور با اشاره به اینکه یک واحد سیار تجهیز شده نیز از نخستین ساعات صبح روز انتخابات در دانشگاه تهران مستقر می‌شود گفت: این واحد سیار مجهز نیز حماسه حضور نمازگزاران را از نخستین ساعات رأی‌گیری بطور زنده به تصویر می‌کشد.

رئیس مرکز تولید و فنی سیما اظهار کرد: حضور مقام معظم رهبری در پای صندوق رأی در اولین ساعات رأی‌گیری بوسیله تجهیزات مستقر در حسینیه حضرت امام خمینی(ره) بطور زنده پخش می‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها