امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۳:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 131777
تاریخ انتشار: ۱۹ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۰:۴۹
تعداد بازدید: 93
تندگویان در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی فارس افزود: روز گذشته خبری مبنی بر قطع درختان در دارآباد منتشر شد که باید بگویم درختی قطع نشده و چند درخت با ...

تندگویان در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی فارس افزود: روز گذشته خبری مبنی بر قطع درختان در دارآباد منتشر شد که باید بگویم درختی قطع نشده و چند درخت با رای کمیسیون ماده 7 جابه جا شده است.

وی ادامه داد: با دستور کمیسیون ماده ۵ شنیده شده که قرار است که ساختمان حدودا ۱۵ طبقه ساخته شود.

به گزارش فارس، روز گذشته رئیس کمیته محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران با تایید قطع تعدادی درخت در منطقه دارآباد گفت: تعداد دقیق درختان هنوز مشخص نیست، ولی پیگیر موضوع هستیم.

محمد حقانی در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی فارس ضمن تایید خبر قطع درختان در دارآباد گفت: هنوز تعداد درختان مشخص نیست و آمار متفاوتی در این خصوص اعلام می شود.

وی درباره محل قطع درختان گفت: این محل پایین تر از موزه دارآباد، در خیابان افتخاری واقع است که تیمی را برای بازدید از منطقه اعزام کرده ام.

عضو شورای شهر درباره توضیحات مسئولان شهرداری در این خصوص گفت: من شخصا با شهردار منطقه یک و اهالی صحبت کرده ام. همچنین به دنبال کسب سوابق کمیسیون قطع درخت راهستم. اما هنوز جواب قانع کننده ای نگرفته ام.

حقانی تاکید کرد: شخصا تا حصول نتیجه قطعی پیگیر موضوع هستم و در اسرع وقت حتما از مکان بازدید می کنم.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها