امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۱۹:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 131787
تاریخ انتشار: ۱۹ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۰:۴۹
تعداد بازدید: 39
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از شیراز آیت‌الله سیدعلی‌اصغر دستغیب در پیامی که به دفتر

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از شیراز آیت‌الله سیدعلی‌اصغر دستغیب در پیامی که به دفتر پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در استان فارس ارسال شد، با تقدیر از عکس‌العمل دانشجویان ولایی و انقلابی شیراز، سخنان موهن عنصر فتنه در دانشگاه شیراز را محکوم کرد.

در این پیام آمده است: هم‌اینک به فتنه‌گران هشدار می‌دهیم خوش‌خیال نباشید، شهر ولایتمدار شیراز هرگز جولانگاه شما نخواهد بود.

به گزارش فارس، عصر یکشنبه گذشته یکی از عناصر فتنه 88 در سالن صدرا و سینای دانشگاه علوم پزشکی شیراز در مراسمی که با عنوان روز دانشجو توسط انجمن اسلامی این دانشگاه برپا شده بود، با توهین به ارزش‌های انقلاب خشم و نفرت دانشجویان و جوانان سومین حرم اهل‌بیت (ع) را برانگیخت، به نحوی که تا پاسی از شب در مقابل ساختمان استانداری فارس تحصن کردند و خواستار استعفای مجوزدهندگان به سخنرانی این شخص معلوم‌الحال و فتنه‌گر شدند.

این دانشجویان با برآورده نشدن خواسته خود مبنی بر برخورد قانونی و انقلابی با برپاکنندگان این مراسم ضدارزشی و توطئه‌گرانه، شب بعد از آن نیز در دفتر نماینده مقام عظمای ولایت در فارس و امام جمعه شیراز متحصن و بار دیگر خواستار استعفا و محاکمه عاملان این حرکت ضدمردمی و فتنه‌گرانه شدند.

آیت‌الله اسدالله ایمانی نیز با ابراز تشکر و قدردانی از حرکت انقلابی دانشجویان ولایت‌مدار، بر پیگیری خواسته برحق آنان تاکید کرد.

موج خروشان اعتراضات اقشار مختلف مردم، جامعه روحانیت، نمایندگان مجلس شورای اسلامی و ... همچنان لرزه بر اندام متوهمان فتنه‌گر می‌اندازد و ادامه دارد.
انتهای پیام/2448/گ/د1000

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها