امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۱۲:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 131808
تاریخ انتشار: ۱۹ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۰:۴۹
تعداد بازدید: 19
اسماعیل جلیلی نماینده مردم مسجدسلیمان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اشاره به مصاحبه ...

اسماعیل جلیلی نماینده مردم مسجدسلیمان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اشاره به مصاحبه وزیر اقتصاد مبنی بر کشف فساد 12هزار میلیاردی توسط این وزارتخانه گفت: مجلس قطعاً موضوع فساد 12 هزار میلیاردی را مورد رسیدگی قرار می‌کند و کمیسیون‌های اصل90 اقتصادی و بودجه این موضوع را در دستور کار خود قرار خواهند داد.

وی ادامه داد: بعد از رسیدگی به قانون بودجه سال 94  مسائل مالی که در آنها انحرافاتی وجود دارد و اعتماد مردم را نسبت به سیستم مالی و بانکی خدشه‌دار می‌کنند مورد بررسی جدی در مجلس قرار خواهد گرفت.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس اظهار داشت: مستندات مربوط به اظهارات مقامات وزارت اقتصاد و بانک مرکزی در مورد فساد مالی اخیر و در اختیار نهادهای نظارتی قرار گیرد تا نهادهای مذکور با ارزیابی و رسیدگی خود کار را به سرانجام برسانند.

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، وزیر اقتصاد در روزهای اخیر و در مصاحبه‌ای از کشف 312هزار میلیاردی توسط این وزارتخانه خبر داد که البته رئیس‌کل بانک مرکزی در مصاحبه دیگری عنوان کرد که فساد صورت گرفته به میزان 70میلیارد بوده است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار