امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 20
۲۳:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 13182
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۱۸
تعداد بازدید: 139
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، رئیس سازمان صدا و سیما در بازدید امروز خود از معاونت صدا از دست‌اندرکاران تولید و پخش ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، رئیس سازمان صدا و سیما در بازدید امروز خود از معاونت صدا از دست‌اندرکاران تولید و پخش برنامه‌های انتخاباتی نامزدهای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در رادیو قدردانی کرد.

ضرغامی با تأکید بر اینکه امسال یکی از کم‌ هزینه‌ترین و پرشورترین انتخابات را خواهیم داشت ، گفت : در این دوره از انتخابات صداوسیما با برنامه‌ریزی مطلوب توانست فضای خوب و اثرگذاری برای همه نامزدهای ریاست جمهوری فراهم کند به نحوی که آنها از هزینه‌های اضافی برای تبلیغات به دیگر شیوه‌ها بی‌نیاز شدند.

رئیس رسانه ملی افزود : این اقدام صداوسیما مورد توجه مردم نیز قرار گرفت به نحوی که بر اساس نظرسنجی‌های انجام شده فقط مناظره‌های تلویزیونی رسانه ملی که از رادیو هم پخش می‌شد 5/73 درصد مخاطب داشت که از این تعداد 7/74 درصد آنها بعد از دیدن مناظره‌ها نامزد مورد نظرشان را انتخاب کرده‌اند .

مهندس ضرغامی با اشاره به سیاست بی‌طرفی رسانه ملی و فراهم کردن فرصت عادلانه برای همه نامزدها گفت : در نظرسنجی ملی دیگری که از مراکز استان‌ها ، شهرستان‌ها و روستاها صورت گرفت 1/85 درصد مخاطبان اعلام کردند صدا و سیما در ارائه برنامه انتخاباتی کاملاً بی‌طرف بوده است.

وی تصریح کرد : این اعتماد سرمایه بزرگی برای صدا و سیمای جمهوری اسلامی است که با تلاش متعهدانه همکاران رسانه ملی در همه بخش‌ها به دست آمده است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها