امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۶:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 131825
تاریخ انتشار: ۲۰ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۰:۴۷
تعداد بازدید: 13
محمدعلی اسفنانی نماینده مردم فریدن، فریدون‌شهر و چادگان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان ...

محمدعلی اسفنانی نماینده مردم فریدن، فریدون‌شهر و چادگان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،‌با اشاره به اعلام خبر کشف فساد 12 هزار میلیاردی از سوی وزیر اقتصاد گفت: آنچه که در اینجا قابل توجه است این است که این فساد و موارد مشابه باید با شفافیت کامل و ادله کافی به مردم توضیح داده شود تا مردم در جریان امور قرار گیرند و پیگیری‌های لازم در این زمینه از سوی دستگاه‌های مسئول انجام شود.

وی افزود: مجلس شورای اسلامی نیز برحسب وظیفه خود موضوع فساد 12 هزار میلیاردی اعلام شده را مورد بررسی قرار داده و پیگیری‌های لازم در این زمینه را انجام خواهد داد.

عضو کمیسیون قضایی مجلس اظهار داشت: تاکنون موضوع فساد 12 هزار میلیاردی در کمیسیون قضایی مطرح نشده اما در جلسات آتی کمیسیون به این موضوع نیز پرداخته و بررسی‌های لازم در مورد آن انجام خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، وزیر امور اقتصادی و دارایی در روزهای گذشته در مصاحبه‌ای از کشف فساد 12 هزار میلیاردی در کشور خبر داد که البته رئیس کل بانک مرکزی در اظهارات خود عنوان کرد: فساد اقتصادی صورت گرفته 70 میلیارد تومان است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها