امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۶:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 131827
تاریخ انتشار: ۲۰ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۰:۴۷
تعداد بازدید: 12
سعید عباسی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در مورد اینکه گفته می شود کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال اجازه صادر شدن کارت ...

سعید عباسی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در مورد اینکه گفته می شود کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال اجازه صادر شدن کارت بازی عیسی اندوی دروازه بان جدید این تیم را نداده است، اظهار داشت: من این موضوع را اکنون می شنوم و چیزی در این خصوص به ما نگفته اند. منتظر هستیم جواب تست پزشکی اندوی بیاید تا کارت بازی او صادر شود.

وی در مورد اینکه سعید آذری مدیرعامل باشگاه ذوب آهن روز گذشته اعلام کرد که باشگاه تراکتورسازی حاضر است برای جذب تیموریان یک میلیارد و 400 میلیون تومان هزینه کند، گفت: ما بر اساس لیستی که سرمربی تیم می دهد تصمیم گیری می کنیم. تیموریان هم در لیست خطیبی هست اما ما هنوز ارتباطی با تیموریان نداشته ایم و خود باشگاه مستقیم با او حرفی نزده که بخواهد مباحث مالی مطرح شود. تیموریان ابتدا باید تکلیف خودش را با استقلال روشن کند و سپس ما بتوانیم با او صحبت کنیم و تازه آن موقع است که باید ببینیم به باشگاه استقلال نامه بزنیم یا با خودش صحبت کنیم.

قائم مقام باشگاه تراکتورسازی در خصوص بازیکنان سرباز این تیم که اجازه بازی در لیگ را فعلا ندارند، تصریح کرد: قرار بود آقای مهدی تاج صحبتی با مسئولان نظام وظیفه داشته باشد اگر راهی برای استفاده از این بازیکنان نداشته باشیم باید به فکر پر کردن جای این نفرات هم باشیم.

عباسی همچنین در ارتباط با اینکه فکر نمی کند تصمیم خطیبی برای خارج کردن نام حامد لک، شیروند و دلیر از تراکتورسازی سختگیرانه است گفت: در هر صورت ما دنبال این هستیم که در فضایی دور از عصبانیت و در آرامش درخصوص این سه نفر تصمیم گیری کنیم. نام این سه نفر از لیست خارج نشده و فقط حق شرکت در تمرینات را ندارند. این مسئله کمی بزرگنمایی شده است. از این سه خواسته ایم به سرمربی تیم نامه بزنند تا او این ها را ببخشد. بعد از بازی با ذوب آهن در مورد این سه نفر تصمیم گیری می کنیم اما بدانید که تصمیم گیری در مورد بازیکنی مثل لک که سرباز است فقط به عهده باشگاه تراکتورسازی نیست.

وی ادامه داد: تصمیمی که در عصبانیت باشد دوامی ندارد. البته خطیبی بعد از بازی هفته گذشته از باخت ناراحت بوده و طبیعی هم هست اما اینکه ما در چه فضایی تصمیم گیری می کنیم مهم است. باید شان افراد را در نظر بگیریم. با خطیبی هم جلسه داشته ایم و در هر صورت به زودی تصمیم گیری خواهیم کرد.

انتهای پیام/ی

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها