امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۰:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 131869
تاریخ انتشار: ۲۰ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۰:۴۷
تعداد بازدید: 131
سردار مهدی جمشیدی فرمانده دانشکده شهید مطهری بسیج در گفت‌وگو با خبرنگار دفاعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اظهار داشت: این دانشکده که در

سردار مهدی جمشیدی فرمانده دانشکده شهید مطهری بسیج در گفت‌وگو با خبرنگار دفاعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اظهار داشت: این دانشکده که در اساسنامه سپاه به عنوان دانشکده علوم و فنون مطرح شده در سال 70 در سپاه به تصویب رسید و به فرمانده بسیج ابلاغ شد و کار خود را آغاز کرد.

وی افزود: مسئولیت تربیت، آموزش و توانمندسازی فرماندهان و مدیران بسیج در سراسر کشور به عهده این دانشکده است و بر اساس آخرین تدبیر فرمانده کل سپاه چند دوره آموزشی در این دانشکده دنبال می‌شود از جمله دوره آموزش فرماندهان نواحی و حوزه‌های بسیج، دوره‌های رسته‌ای بسیج، دوره تربیت پاسداری با عنوان دوره مدیریت بسیج و آموزش کارشناسان نواحی استان‌ها.

جمشیدی در ادامه تصریح کرد: این دانشکده در سال حدود 10هزار دانشجو را آموزش می‌دهد که حدود 8هزار نفر آنها در دوره توانمندسازی شرکت می‌کنند.

فرمانده دانشکده شهید مطهری تصریح کرد: با توجه به گستردگی کار در دانشکده و تعدد گرایش‌ها در دوره‌های مختلف فراخوانی برای استفاده از توانمندی همه اساتید بسیجی به صورت پاره‌وقت و یا تمام وقت ارائه کرده‌ایم.

(برای مشاهده شرایط جذب اینجا را کلیک کنید.)

فرمانده دانشکده شهید مطهری ادامه داد: در این فراخوان شرایط عمومی، تخصصی و حوزه‌های تدریس مشخص شده و پس از ثبت‌نام  از اساتید برای همکاری دعوت می‌شود.

جمشیدی اظهار داشت:‌طرحی از سوی فرمانده بسیج ارائه شده که کلیات آن نیز به تصویب رسیده و آن تربیت کادر بسیج است که بخشی از آن به عهده دانشکده شهید مطهری است.

علاقمند به همکاری با دانشکده شهید مطهری می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به پایگاه اینترنتی این دانشکده به آدرس motaharbasij.ir مراجعه کنند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها