امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۰۰:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 131871
تاریخ انتشار: ۲۰ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۰:۴۷
تعداد بازدید: 61
حسین شهبازی دبیر جنبش عدالتخواه دانشجویی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، ضمن انتقاد از عملکرد اقتصادی ...

حسین شهبازی دبیر جنبش عدالتخواه دانشجویی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، ضمن انتقاد از عملکرد اقتصادی دولت، گفت: رئیس جمهور در ابتدای دولت به مردم وعده داد تا در طی 100 روز مشکلات آنها را از بین می‌برد. امروز چند صد روز گذشته ولی نه تنها مشکلات برطرف نشده بلکه مردم دیگر گوجه هم نمی‌توانند بخرند. نان هم گران شده و معلوم نیست قشرهای کم درآمد چگونه باید شکم خود را سیر کنند.

وی با بیان اینکه متاسفانه صحبت‌های مسئولان دولت با عملکردشان یکی نیست، تصریح کرد: نان یکی از پرمصرف‌ترین اقلام مورد استفاده مردم است، آقای نوبخت چند وقت پیش بحث اصلاح کردن قیمت نان را مطرح کرد و همه احساس کردند قیمت نان پائین خواهد آمد ولی قیمت نان بالا رفت بدون اینکه هیچ یارانه‌ای برای آن در نظر گرفته شود.

شهبازی تاکید کرد: متاسفانه اتفاقاتی که در حوزه اقتصاد رخ می‌دهد، اتفاقات خوبی نیست و محصول سیاست‌های اقتصادی نتیجه مثبتی ندارد. دولت همواره از کاهش تورم دم می‌زند در صورتی که در دولت قبل تا این بحث مطرح می‌شد، سریعا در مقابل آن موضع می‌گرفتند و می‌گفتند جیب مردم چیز دیگری می‌گوید.

این فعال دانشجویی تصریح کرد: امروز نیز اگر به جیب مردم رجوع کنیم متوجه واقعیت موضوع خواهیم شد، مسلما دولت در کاهش تورم موفق عمل نکرده و برای یافتن واقعیت می‌توان به چند فروشگاه مواد غذایی سر زد و نیاز به کار تحقیقاتی آنچنانی نیست.

شهبازی در رابطه با فساد 12 هزار میلیاردی نیز تصریح کرد: متاسفانه خبرهایی از این دست شنیده می‌شود که باعث ناراحتی می‌شود. این بحث باید پیگیری و فساد توسط هر کسی صورت گرفته باید مشخص شود و متخلفان برخورد شود.

دبیر جنبش عدالتخواه دانشجویی در خاتمه اظهار داشت: مقام معظم رهبری فرمودند که باید نگاه‌مان به درون باشد. متاسفانه به این موضوع بی‌توجهی شده است. مسئولان اگر به فرمایشات رهبری توجه کنند مسلما آینده روشنی خواهند داشت.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها