امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۱۱:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 131880
تاریخ انتشار: ۲۰ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۰:۴۷
تعداد بازدید: 51
به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز (چهارشنبه) خانه ملت در جریان بررسی ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز (چهارشنبه) خانه ملت در جریان بررسی مواد مراعی & zwnj;مانده طرح احکام دائمی لوایح بودجه‌های سنواتی ماده الحاقی 45 این طرح را پس از بحث و بررسی به تصویب رساندند.

به موجب مصوبه مجلس، دولت مکلف شد حداقل 2 درصد از اعتبارات بودجه عمومی کشور را برای برنامه‌های تقویت بنیه دفاعی در لوایح بودجه سالانه منظور کند.

همچنین مجلس، دولت را موظف کرد برای تأمین سامانه‌های راداری و کمک به ناوبری مدافعان هوایی پایگاه پدافند هوایی مهاجمان 10 درصد از درآمد حاصل از عوارض عبور هواپیمای غیرنظامی و 50 درصد درآمد حاصل از عبور هواپیماهای نظامی را که درآمد حاصل از ترانزیت هوایی است را به حساب اعتباری 112000 ارتش واریز کند.

وکلای ملت در مصوبه دیگری دولت را مکلف کردند بدهی خود را به همه بازنشستگان نیروهای مسلح را با احتساب مابه‌التفاوت آن، هر سال در بودجه سنواتی پیش‌بینی کند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار