امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۷:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 131891
تاریخ انتشار: ۲۰ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۰:۴۷
تعداد بازدید: 19
به گزارش گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی سازمان بسیج دانشجویی؛ بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی شیراز با صدور ...

به گزارش گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی سازمان بسیج دانشجویی؛ بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی شیراز با صدور بیانیه‌ ای خواستار پاسخگویی مسئولان در رابطه با اعطای مجوز سخنرانی و توهین پراکنی عنصری چون هادی غفاری در شهر مقدس و مذهبی شیراز و توبیخ عوامل اعطای این مجوز شد.

متن این بیانیه به شرح ذیل است:

« در ادامه تلاش فتنه گران برای مصادره روز دانشجو، طی جلسه‌ای که در میان ناباوری دانشجویان شهر شیراز با مجوز و تأیید مسئولان استانی در دانشگاه علوم پزشکی شیراز برگزار شد، شیخ هادی غفاری که سوابق سیاه وی در حمایت از فتنه گران سال 88 به واقع اظهر من الشمس است، با تکرار اظهارات سخیف و توهین های خود قلوب دانشجویان مسلمان و انقلابی شهر شیراز را جریحه دار کرده است.

خشم و انزجار از این اظهارات به اندازه‌ای بود که در کمتر از یک ساعت از اتمام سخنرانی، دانشجویان دانشگاه‌های شیراز با برگزاری تجمع اعتراضی گسترده مقابل استانداری فارس طی دو روز متوالی، خواستار محاکمه این عنصر فتنه برای هتاکی‌های خود علیه مقام عظمای ولایت (مده ظله العالی) و دانشجویان حاضر در جلسه و پاسخگویی مسئولان برای اعطای مجوز سخنرانی به این فعال فتنه در دانشگاه شدند. 

بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی شیراز در پی این تحولات ضمن محکوم کردن اظهارات توهین آمیز و سخیف شیخ غفاری در حمایت از فتنه و دانشجویان حاضر در جلسه، حمایت کامل خود را از تجمع کنندگان مقابل استانداری فارس اعلام کرده و بهره‌برداری تبلیغاتی از مفاهیم مقدسی همچون «آزادی» و «قانون مداری» توسط این کاسبان سیاسی را در تضاد مستقیم با عملکرد قانون گریزانه و غوغاسالارانه آنان در فتنه 88 و پس از آن می‌داند. 

این نهاد دانشجویی همچنین به نمایندگی از دانشجویان و مردم شهر شیراز خواستار پاسخگویی مسئولان در رابطه با اعطای مجوز سخنرانی و توهین پراکنی عنصری چون هادی غفاری در شهر مقدس و مذهبی شیراز و توبیخ عوامل اعطای این مجوز، اعلام می‌دارد. در صورتی که تاکنون رافت اسلامی شامل حال قانون شکنی‌ها و هتاکی‌های چنین فردی در روزهای فتنه 88 شده است، اکنون و با تکرار مواضع ساختارشکنانه علیه نظام و مقام معظم رهبری (مده ظله العالی) ذره‌ای تعلل در محاکمه و پیگیری قضایی تخلفات متعدد وی پذیرفتنی نیست.

بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی شیراز همچنین صراحتا هشدار می‌دهد دانشجویان بسیجی دانشگاه‌های شیراز از پیگیری مطالبات حقه خود و عقیم کردن فتنه جدید برپا شده در دانشگاه‌ها قدمی عقب نخواهد نشست و در صورت تعلل مسئولان در جبران اشتباه فضاحت بار خود، به استناد وصیت نامه سیاسی امام، اقدام انقلابی خواهند کرد».

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها