امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۱:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 131899
تاریخ انتشار: ۲۰ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 37
مهرزاد حمیدی، معاون تربیت بدنی و سلامت وزیر آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; و در پاسخ به ...

مهرزاد حمیدی، معاون تربیت بدنی و سلامت وزیر آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; و در پاسخ به این پرسش که & laquo;آیا پایشی انجام داده‌اید که چه تعدادی از دانش‌آموزان در مدرسه ورزش می‌کنند؟»، اظهار داشت: چنین تحقیقی را انجام نداده‌ایم.

وی افزود: اکنون غربالگری اعتیاد و شیوع شناسی دخانیات را انجام می‌دهیم.

حمیدی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در خصوص اعلام آمارهایی درباره اعتیاد دانش‌آموزان توسط گروه‌های مختلف، خاطرنشان کرد: نتیجه تحقیقات افرادی که اعلام می‌کنند تعدادی از دانش‌آموزان مواد مخدر استفاده می‌کنند را ندیده‌ام و اگر این تحقیق در آموزش و پرورش انجام شده باشد حتماً باید معاونت تربیت‌بدنی و سلامت آموزش و پرورش مطلع باشد که چنین تحقیقی را ندیده‌ام.

معاون تربیت بدنی و سلامت وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه در حال حاضر آموزش و پرورش در موضوع شیوع شناسی فعالیت‌هایی را انجام می‌دهد، تصریح کرد: پژوهشگاه مطالعات آموزش و پرورش مسئولیت شیوع شناسی دخانیات و مواد مخدر را در آموزش و پرورش عهده دار شد.

وی گفت: در بحث دخانیات هم با وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی صحبت کردیم و قرار شد آنها هم با تعدیل پرسشنامه‌ها این کار را به مرحله اجرا بگذارند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها