امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 20
۲۲:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 13190
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۱۹
تعداد بازدید: 1221
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کمدی درام خانوادگی «این جوانی دیوانگی است» در دومین هفته نمایش عمومی خود همچنان انتخاب اول ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کمدی درام خانوادگی «این جوانی دیوانگی است» در دومین هفته نمایش عمومی خود همچنان انتخاب اول تماشاگران سینما در هند بود.

«پاملا، دیوانه، دیوانه»، قسمت دوم یک فیلم پر فروش سال 2011 سینمایی هند است، که نتوانست موفقیت قسمت اول آن را دوباره تکرار کند.

این درحالی است که در زمان اکران عمومی قسمت اول فیلم، کسی پیش‌بینی یک موفقیت بالای مالی را برای آن نمی‌کرد. برعکس، این بار کسی پیش‌بینی و تصور یک فروش معمولی را برای قسمت دوم این فیلم نداشت و بسیاری حدس زدند یک افتتاحیه قوی و بالا داشته باشد.

اما به جز جنوب هند، استقبال تماشاگران از این کمدی خانوادگی خیلی بالا نبود و فروش سه روز اول فیلم بیش از 23 کرور نشد.
با توجه به افتتاحیه 65 کروری «این جوانی دیوانگی است» در هفته قبل، اهل فن می‌گفتند «پاملا، دیوانه، دیوانه»، با یک افتتاحیه 40 تا 50 کروری نمایش عمومی خود را آغاز خواهد کرد.

سانی دیول و بابی دیول در قسمت دوم این فیلم دوباره با پدر بازیگر خویش درمندرا هم‌بازی شده‌اند. آن‌ها در قصه فیلم در نقش پدر و دو فرزندی ظاهر شدند که یک سری ماجراجویی تازه را تجربه می‌کنند.

فیلم‌های سانی دیول در جنوب هند طرفداران زیادی دارد و با استقبال خوب و بالای تماشاگران روبرو می‌شود. اما تماشاگران هندی در بقیه نقاط هند استقبال بالایی از فیلم تازه او نکردند.

«این جوانی دیوانگی است» در هفته دوم اکران عمومی خود حدود 29 کرور فروش کرد و نشان داد که هنوز فیلم محبوب تماشاگران هندی است. فروش کلی فیلم در 10 روز اول نمایش به 150 کرور رسید.
تحلیل‌گران اقتصادی هند حالا می‌گویند احتمال زیادی وجود دارد فروش کلی این کمدی جوان‌پسند به مرز 200 کرور هم برسد. تا قبل از این فقط دو فیلم «سه احمق» عامرخان و «یک ببری بود» سلمان خان موفق به چنین فروش عظیمی در سینماهای هند شده‌اند.

رانبیر کاپور و دیپیکا پادکونه بازیگران اصلی «این جوانی دیوانگی است» هستند و شرکت فیلم‌سازی قدیمی پاش جوهر کار تولید و بخش آن را به عهده دارد.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها