امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۲:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 131912
تاریخ انتشار: ۲۰ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 77
به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حسین دار‌آفرین در شانزدهمین همایش پاتولوژی و طب آزمایشگاهی که امروز ...

به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حسین دار‌آفرین در شانزدهمین همایش پاتولوژی و طب آزمایشگاهی که امروز چهارشنبه 19 آذر سال جاری در سالن همایش‌های بین‌المللی رازی در حال برگزاری است، گفت:‌ محورهای این همایش در زمینه‌های آسیب‌شناسی بالینی و تشریحی، شامل تازه‌های پیشرفت‌های تشخیصی و مباحث جالب و بحث‌برانگیز پاتولوژی،بیماری‌های زنان،‌ سینه، دستگاه گوارش، کبد، ‌پانکراس، پوست، اوروپاتولوژی، هماتوپاتولوژی، پاتولوژی نسج نرم و استخوان، سیتوپاتولوژی،‌پاتولوژی عضله و سیستم عصبی مرکزی، روش‌های تشخیصی مولکولی، مدیریت جامع و کنترل کیفیت در آزمایشگاه،‌اطفال، فلوسیتومتری، بانک خون و انعقاد، تازه‌های بیوشیمی، ایمونولوژی، میکروبیولوژی و کاربرد در روش‌های نوین است.

وی افزود: بیشتر مقالات سال جاری به صورت پوستر الکترونیک پذیرفته و ارائه شده‌اند،‌ همچنین 13 برنامه مدون علاوه بر همایش در نظر گرفته شده است و شرکت در هر کدام 3 امتیاز خواهد داشت.

دبیر اجرایی شانزدهمین همایش آسیب‌شناسی و طب آزمایشگاهی ادامه داد: حضور در همایش طبق نظر کمیته تخصصی دبیر علمی و نمایندگان اداره کل آموزش پزشکی 11 امتیاز مداوم برای همکاران آسیب‌شناس و سایر رشته‌های مرتبط با علوم پزشکی و آزمایشگاهی اعم از پزشکان عمومی و کارشناسان است.

دارآفرین گفت: انتخابات هیأت مدیره انجمن علمی آسیب‌شناسی ایران نیز فردا پنجشنبه 20 آذر سال جاری برگزار خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: فردا پنلی با حضور مدیر انتقال خون کانادا و مرکز تحقیقات سازمان انتقال خون ایران برگزار می‌شود.

در این همایش، معین‌الدین صفوی از دانشگاه علوم پزشکی کرمان، معصومه غریب از دانشگاه علوم پزشکی مشهد و پگاه باباحیدریان از دانشگاه علوم پزشکی ایران به عنوان نفرات اول تا سوم بُرد آزمایشگاهی پذیرفته شدند.

همچنین کتاب‌های حسین دارآفرین و عباس شکور نیز در زمره برترین‌ها قرار گرفت.

مریم توحیدی، مرتضی صدیقی،‌فرحناز بیداری زره‌پوش، کتایون زیاری، آیلین آذری‌یام به عنوان مدرسان برتر در برگزاری دوره‌های باز‌آموزی انجمن علمی آسیب‌شناسی ایران انتخاب شدند.

در بخش مقالات برتر، فرخنده بهجتی، علیرضا عبداللهی، میهن پورعبدالله تنکابنی انتخاب و پیمان محمدی تربتی، مژگان عسگری، رضا شاسیاه در بخش مقالات برتر مجلات بین‌المللی انتخاب شدند.

شهریار دبیری، علیرضا قنادان، رضا سلمان یزدی نیز در زمره افرادی قرار گرفتند که مقالات آنها در این همایش برگزیده شدند.

انتهای پیام/

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها