امروز : سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 21
۲۳:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 131933
تاریخ انتشار: ۲۰ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 64
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان زندان‌ها، مراسم تودیع و معارفه مدیران کل سابق و جدید بهداشت و ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان زندان‌ها، مراسم تودیع و معارفه مدیران کل سابق و جدید بهداشت و درمان سازمان زندان‌ها با حضور معاونین سازمان و کارکنان این اداره کل برگزار شد.

در این مراسم که جهت تجلیل از خدمات مرضیه فرنیا در مدت مدیریت اداره کل بهداشت و درمان برگزار شده بود، حجتی پور معاون سلامت، اصلاح و تربیت سازمان ضمن قدردانی از زحمات فرنیا گفت: همت و جهاد و تلاش زن و مرد نمی‌شناسد و هر فردی با توکل به خداوند و درایت می تواند رسالت و وظیفه خود را به نحو احسن انجام دهد.

وی اداره کل بهداشت و درمان را یکی از بخش های مهم سازمان دانست و گفت:به حمدالله این اداره کل در طول سال‌های گذشته در اجرای سیاست های سازمان موفق عمل نموده است.

در ادامه این مراسم قهرمانی معاون اداری مالی سازمان با اشاره به نقش پژوهش در ارتقای کیفبت خدمات سازمان گفت: امیدوارم با قرار گرفتن خانم فرنیا در سمت مدیریت دفتر آموزش و پژوهش، ارتباط این دفتر با سایر بخش های سازمان بیشتر شود چرا که یکی از آسیب هایی که هر سازمان را تهدید می کند فاصله گرفتن بخش‌های پژوهشی با فعالیت های اجرایی است.

شایان ذکر است با انتصاب مرضیه فرنیا به عنوان مدیرکل دفتر آموزش و پژوهش، مهرزاد تشکریان به سمت سرپرست اداره کل بهداشت و درمان سازمان زندان‌ها منصوب شد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار