امروز : پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 18
۱۴:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 131938
تاریخ انتشار: ۲۰ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 100
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از اردبیل، کریم حاجی‌زاده پیش از ظهر امروز در همایش سرمایه‌گذاری در حوزه گردشگری استان‌های شمالغرب کشور ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از اردبیل، کریم حاجی‌زاده پیش از ظهر امروز در همایش سرمایه‌گذاری در حوزه گردشگری استان‌های شمالغرب کشور که در اردبیل برگزار شد، اظهار کرد: زیرساخت‌ها، تسهیلات و فرآیندها، نقش تشکل‌های مردم‌نهاد و رابطه سازمان میراث فرهنگی با دستگاه‌های دیگر از جمله اقداماتی است که باید در حوزه گردشگری مورد توجه قرار ‌گیرد.

وی افزود: ایجاد سرویس‌های بهداشتی در مناطق نمونه گردشگری، توجه به آینده گردشگری استان‌ها از منظر سرمایه‌گذاری و توجه به کارآمدی‌ها و ضعف‌های شرکت توسعه گردشگری نیز از دیگر مواردی است که باید در این نشست‌ها بررسی شود.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان اردبیل ادامه داد: استان اردبیل به عنوان اولین میزبان این همایش است که میزبان مدیران کل و معاونان سرمایه‌گذاری استان‌های آذربایجان‌شرقی، غربی، زنجان و خود اردبیل است.

حاجی‌زاده یادآور شد: موضوع سرمایه‌گذاری و ماهیت سرمایه‌گذاری باید در حوزه گردشگری مورد توجه قرار گیرد و ما انتظار داریم که در این حوزه یکسری تسهیلات به سرمایه‌گذاران پرداخت شود و سپس بخش خصوصی وارد این کار شده و شاهد یک اتصال خوب و گویا باشیم.

این مسئول بیان کرد: جهت‌گیری‌ها حتما باید به صورت بنیادین مطرح شود ولی شاهد این هستیم که معمولا به سرمایه‌گذاری نگاه بنیادین نشده است و به این موضوع توجه نکردیم کسانی که در حوزه سرمایه‌گذاری در زمینه‌های گردشگری در دنیا موفق شده‌اند با منطق ریاضی کار می‌کنند و قبل از هر کاری نتایج آن کار را برنامه‌ریزی و پیش‌بینی می‌کنند.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان اردبیل ادامه داد: باید تمامی عملیات‌ها و فعالیت‌های انجام گرفته در حوزه سرمایه‌گذاری را سازماندهی کنیم و این جلسه اولین جلسه هم‌اندیشی استان‌های شمالغرب در حوزه گردشگری است که امیدواریم بتوانیم قابلیت‌های گردشگری استان‌های شمالغرب کشور را در سطح ملی معرفی کنیم.

حاجی‌زاده در پایان عنوان کرد: امیدواریم سرمایه‌گذاری‌ها حرفه‌ای شود و تا حدی در این کار پیشرفت کنیم که تمامی این فعالیت‌ها و سرمایه‌گذاری‌ها بتواند به اقتصاد آزاد جهان ورود پیدا کند و باید جهت‌گیری‌ها در زمینه ورود به ثروت جهانی در حوزه گردشگری باشد.

انتهای پیام/62011/ر30/ف4004

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار