امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۲۰:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 131945
تاریخ انتشار: ۲۰ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 25
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «داوود شهاب» سخنگوی جهاد اسلامی فلسطین در واکنش به شهادت «زیاد ابوعین» وزیر امور دیوار ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «داوود شهاب» سخنگوی جهاد اسلامی فلسطین در واکنش به شهادت «زیاد ابوعین» وزیر امور دیوار حائل و شهرک‌سازی اعلام کرد که شهادت وی در خلال تظاهرات علیه شهرک‌سازی دلیل بر عربده‌کشی رژیم صهیونیستی و ادامه جنایات آن است و دعوتی واضح به توقف هماهنگی امنیتی است.

شهاب در گفت‌وگو با رادیو قدس افزود: سیاست اسرائیل هیچگاه از اراده ملت ما در مبارزه ملی نخواهد کاست و مقاومت تا آزادی فلسطین ادامه دارد.

وی افزود: خون شهید ابوعین پیامی برای تمام کسانی است که خواهان مذاکره و سازش و همکاری امنیتی با رژیم اشغالگر هستند تا فورا هماهنگی امنیتی خود را با این رژیم پایان دهند و به مقاومت در تمام اشکال آن روی آورند.

شهاب در ادامه گفت: وجود رژیم اشغالگر روحیه مقاومت را در نزد ملت فلسطین زنده می‌کند. وی افزود ما در مقابل یک انتفاضه حقیقی در قدس اشغالی هستیم و عواملی وجود دارند که قصد به شکست کشاندن تحرکات مردمی در این زمینه را دارند.

در پی تظاهراتی که در رام‌الله در اعتراض به شهرک سازی رژیم اسرائیل شکل گرفت، وزیر امور دیوار حائل و شهرک‌سازی نیز در بین تظاهر‌کنندگان حضور داشت و در پی ضربه قنداق تفنگ یک سرباز صهیونیستی ابتدا حالت خفگی به وی دست داد و پس از دقایقی به شهادت رسید.

انتهای پیام/ص

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار