امروز : چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 August 23
۱۴:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 131950
تاریخ انتشار: ۲۰ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 66
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; «مارین لوپن» سیاستمدار فرانسوی در سخنانی شکنجه را در برخی موارد درست ارزیابی کرد. لوپن از ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; «مارین لوپن» سیاستمدار فرانسوی در سخنانی شکنجه را در برخی موارد درست ارزیابی کرد. لوپن از حزب ملی پیشرو (FN) گفت:«من این اقدامات را محکوم نمی‌کنم.» خبرگزاری فرانسه در این مورد به نقل از لوپن نوشت:« به من اجازه بدهید تا بگویم. گاهی اوقات بمبی وجود دارد که ظرف یک یا 2 ساعت آینده منفجر می‌شود و باعث مرگ 200 یا 300 غیرنظامی می‌شود در این مواقع ضروری است که افرادی را وادار به حرف‌ زدن کنیم و به همین دلیل باید از ابزارهایی استفاده شود که برای به حرف آوردن آنها مفید است.»

کمیته اطلاعات سنای آمریکا شب گذشته پس از 4 سال کش و قوس و پس از حذف بخش‌های زیادی از مستندات شکنجه مظنونین اقدامات تروریستی توسط آژانس مرکزی اطلاعات این کشور، گزارشی 499 صفحه‌ای در این رابطه منتشر کرد. به گفته «دایان فینستین» این گزارش با بررسی بیش از 6 میلیون سند سازمان سیا تهیه شده است.

هرچند این گزارش خلاصه‌ای است از گزارشی 6700 صفحه‌ای، اما مروری بر همین گزارش هم گوشه‌ای از اقدامات غیرانسانی نیروهای امنیتی و اطلاعاتی ایالات متحده را برملا می‌کند. اقداماتی که به بهانه مبارزه با تروریسم و شناسایی عوامل حادثه حمله به برج‌های دو قلو مرکز تجارت جهانی صورت گرفته است.

انتهای‌پیام/م

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار