امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۲۱:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 131958
تاریخ انتشار: ۲۰ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 13
به گزارش گروه سیاست خارجی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، عدنان منصور وزیر خارجه سابق لبنان که برای شرکت در همایش «جهان علیه خشونت و افراطی گری» ...

به گزارش گروه سیاست خارجی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، عدنان منصور وزیر خارجه سابق لبنان که برای شرکت در همایش «جهان علیه خشونت و افراطی گری» به کشورمان سفر کرده، با حسین امیر عبداللهیان، معاون عربی و آفریقای وزارت امورخارجه دیدار و گفت‌وگو کرد.

امیرعبداللهیان در این دیدار تحولات ماه‌های اخیر در منطقه و اذعان غرب و کشورهای منطقه به خطر تروریسم را نشانه درستی مواضع و رویکرد جمهوری اسلامی ایران و محور مقاومت در منطقه دانست.

معاون وزیر خارجه کشورمان از اقدامات سازنده عدنان منصور در دوران مسئولیت وزارت خارجه لبنان برای توسعه روابط لبنان و جمهوری اسلامی ایران و همچنین مواضع وی در حمایت از مقاومت در مجامع بین‌المللی تمجید کرد.

عدنان منصور نیز با قدردانی از حمایتهای جمهوری اسلامی ایران از مقاومت و دفاع از فلسطین، مواضع اتخاذ شده از سوی کشورمان در قبال تحولات سالهای اخیر در منطقه را راهبردی و حکیمانه خواند.

منصور همچنین تروریسم افراطی را بزرگترین خطر برای صلح و ثبات منطقه و جهان خواند و جلوگیری از تجهیز و کمک مالی به گروه‌های تروریستی افراطی را اساسی‌ترین گام در مسیر مبارزه با تروریسم دانست.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها