امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۰۵:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 131970
تاریخ انتشار: ۲۰ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 40
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از خبرگزاری «تاس» رئیس ستاد مشترک روسیه امروز اعلام کرد که تعداد نیروهای داعش به ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از خبرگزاری «تاس» رئیس ستاد مشترک روسیه امروز اعلام کرد که تعداد نیروهای داعش به 70 هزار نفر می‌رسد که این افراد از ملیت‌های مختلف هستند.

«والری گراسیموف» رئیس ستاد مشترک ارتش روسیه امروز در مراسمی که با حضور 50 نفر از وابسته‌های نظامی بیش از 50 کشور برگزار شد، گفت: «تعداد نیروهای داعش به 70 هزار نفر می‌رسد که این افراد از ملیت‌های مختلف در سوریه و عراق در حال جنگ هستند.».

مقام ارشد نظامی روس تاکید کرد: نیروهای مسلح روسیه از تلاش‌ کشورهای غربی برای سرنگونی دولتهای مشروع و قانونی با توسل به هر وسیله به شدت نگران هستند.

گراسیموف با اشاره به تنش‌ها در اوکراین سوریه عراق و دیگر مناطق خاورمیانه، درباره تلاش برای «انقلاب‌های رنگی» هشدار داد و گفت: «بیان علنی علاقه به دخالت در امور داخلی دیگر کشورها و دخالت فوری کشورهای غربی در سرنگونی دولتهای مشروع، نگرانی جدی ایجاد می‌کند».

این مقام ارش روس با ذکر مثال‌هایی درباره دخالت غرب در دیگر کشورها افزود: «شاهد استفاده از توان نظامی برای پیش بردن فرایندهای تخریبی در مواردی چون یوگسلاوی و لیبی بودیم و اکنون نیز در سوریه این موضوع در حال انجام است».

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار