امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۰۵:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 131979
تاریخ انتشار: ۲۰ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 194
به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین با اشاره به شهادت امروز «زیاد ابوعین» وزیر امور دیوار حایل ...

به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین با اشاره به شهادت امروز «زیاد ابوعین» وزیر امور دیوار حایل و شهرک سازی در حمله نظامیان رژیم صهیونیستی به تظاهرات کنندگان فلسطینی در رام الله گفت: قتل ابوعین جنایتی است که نمی توان درباره آن سکوت کرد و ساکت هم نمی نشنیم.
به گزارش المیادین، محمود عباس ضمن تاکید بر استمرار مقاومت مردمی تصریح کرد: به مقابله با شهرک‌سازی و مبارزه تا پایان اشغالگری ادامه خواهیم داد.
رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین اقدام نظامیان اسرائیلی در به قتل رساندن زیاد ابوعین را «وحشیانه» توصیف و آن را محکوم کرد.
وی تاکید کرد امکان سکوت در برابر این جنایت وجود ندارد و اسرائیل باید برای این جنایت محاکمه شود. رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در پی شهادت زیاد ابوعین وزیر فلسطینی سه روز عزای عمومی اعلام کرد.
 «زیادابوعین» وزیر امور دیوار حائل و شهرک‌سازی در حمله نیروهای صهیونیستی در رام‌الله به شهادت رسید و تشکیلات خودگردان در واکنش به این جنایت، همکاری امنیتی خود را با تل‌آویو معلق کرد.
در پی تظاهراتی که در رام‌الله در اعتراض به شهرکسازی رژیم اسرائیل شکل گرفت، وزیر امور دیوار حائل و شهرک‌سازی نیز در بین تظاهر‌ات‌کنندگان حضور داشت و در پی ضربه قنداق تفنگ یک سرباز صهیونیستی ابتدا دچار حالت خفگی شد اما پس از دقایقی به شهادت رسید.
انتهای پیام/ح

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها