امروز : شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹ - 2020 July 11
۱۳:۰۷
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 132
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۰۰:۰۹
تعداد بازدید: 470
مهین تفضلی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری پیروان موعود در ساری از وقوع حادثه برخورد یک دستگاه موتور سیکلت با دو خودرو پراید و پاترول در ...

مهین تفضلی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری پیروان موعود در ساری از وقوع حادثه برخورد یک دستگاه موتور سیکلت با دو خودرو پراید و پاترول در محمودآباد خبر داد.

وی با اشاره به وقوع این حادثه در جادهمهین تفضلی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری پیروان موعود در ساری از وقوع حادثه برخورد یک دستگاه موتور سیکلت با دو خودرو پراید و پاترول در محمودآباد خبر داد.

وی با اشاره به وقوع این حادثه در جاده روستای آزادمون این شهرستان ابراز داشت: در این حادثه  راکب موتور سیکلت جان باخت.

مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی مازندران تصریح کرد: بر اساس گفته‌های شاهدان حادثه، راکب موتور سیکلت با برخورد به عقب خودرو پراید نقش بر زمین می‌شود و در همین حین یک خودرو پاترول از روی پیکر زخمی وی عبور کرد و موجب مرگش شد.

تفضلی ادامه داد: این جوان که «وحید گلشن» نام داشت، قبل از رسیدن آمبولانس اورژانس 115 به دلیل شدت جراحات وارده جان خود را از دست داد.

به گزارش فارس و بر اساس گفته شاهدان حادثه، دو خودرو بلافاصله از محل حادثه گریختند اما مردم با ثبت و اعلام پلاک خودرو پراید موجب توقیف این خودرو شده و تلاش برای دستگیری راننده خودرو پاترول که با تعقیب توسط یک موتور سوار شاهد، شماره پلاک آن به مقام انتظامی گزارش شده است، ادامه دارد.

گزارش تکمیلی این حادثه به‌زودی ارسال می‌شود.
انتهای پیام/86013/ت20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها