امروز : چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 16
۰۳:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 132013
تاریخ انتشار: ۲۰ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 69
به گزارش خبرگزای فارس، تفاهم نامه همکاری خانه هنرمندان ایران با وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به منظور حمایت و تقویت تئاتر دانشگاهی امضا شد. بر اساس ...

به گزارش خبرگزای فارس، تفاهم نامه همکاری خانه هنرمندان ایران با وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به منظور حمایت و تقویت تئاتر دانشگاهی امضا شد.

بر اساس این تفاهم نامه که به امضای مجید سرسنگی، مدیرعامل خانه هنرمندان ایران و حسین میرزایی، مدیرکل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری رسید، تماشاخانه استاد انتظامی سالیانه چهار نمایش معرفی شده از سوی خانه تئاتر دانشگاهی را در نوبت اجرا قرار می‌دهد.

همچنین بلیت نمایش‌های اجرا شده در تماشاخانه استاد انتظامی خانه هنرمندان ایران و تماشاخانه ایرانشهر با تخفیف در اختیار خانه تئاتر دانشگاهی قرار می‌گیرد تا بین دانشجویان توزیع شود.

بر اساس بند دیگری از این تفاهم نامه امکان حضور دانشجویان در تمرین نمایش‌های اجرا شده در این سالن‌ها نیز فراهم می‌شود. همچنین امکان برگزاری نشست ها، کارگاه ها و جلسات دانشجویان در فضاهای خانه هنرمندان ایران با تخفیف 50 درصد مهیا شده است.

بر اساس این تفاهم نامه مقرر شده است فیلم تئاترهای تهیه شده از اجراهای تماشاخانه استاد انتظامی خانه هنرمندان ایران و تماشاخانه ایرانشهر با تخفیف 35 درصد در اختیار دانشجویان قرار گیرد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها