امروز : دوشنبه ۳ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 25
۲۲:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 132020
تاریخ انتشار: ۲۰ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 127
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از بوشهر، نصرالله شفیعی ظهر امروز در مراسم بزرگداشت دومین سالگرد شاعر متعهد آئینی خلیل عمرانی در سالن 9 ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از بوشهر، نصرالله شفیعی ظهر امروز در مراسم بزرگداشت دومین سالگرد شاعر متعهد آئینی خلیل عمرانی در سالن 9 دی بوشهر افزود: خلیل عمرانی یک شخصیت برجسته در شعر و ادب بوده و در کسب شعر پر مغز تحصیل کرده بود.

شفیعی با اشاره به اینکه این شاعر متعهد در شاعری استاد کامل بودند، اظهار داشت: این شاعر بزرگوار شاگردان بسیاری در سطوح ملی و استانی تربیت کرده که اثرات آن را به وضوح می‌بینیم.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات استان بوشهر، خاطرنشان کرد: خلیل عمرانی شاعری عاشورایی، متعهد و آئینی بود که آهنگ حرکت خود را با ولایت تنظیم می‌کرد.

شفیعی تصریح کرد: ایشان شاعری بود که در انجام وظایف خود از هیچ سرزنش‌کننده‌ای هراس نداشته و ایستادگی می‌کرد.

شفیعی در پایان ضمن تشکر از راهنمایی‌های نماینده ولی فقیه در استان بوشهر در برگزاری این مراسم، عنوان داشت: از هم‌فکری‌ها و همکاری‌های خالصانه مسئولان ادارات و اصحاب رسانه در برگزاری این مراسم تقدیر و تشکر می‌کنم.

در پایان این مراسم حسین اسرافیلی، احمدی‌فر، سلیمانی و رضا اسماعیلی از شاعران مطرح شعر پایداری به قرائت اشعاری در وصف خلیل عمرانی پرداختند.

انتهای پیام/66006/ب20/ث3001

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها