امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۶:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 132026
تاریخ انتشار: ۲۰ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 54
به گزارش خبرنگار هنرهای تجسمی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، پنجمین شماره از هفته‌نامه «بزنگاه» منتشر شد؛ در مازیار بیژنی مدیر ...

به گزارش خبرنگار هنرهای تجسمی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، پنجمین شماره از هفته‌نامه «بزنگاه» منتشر شد؛ در مازیار بیژنی مدیر مسئول بزنگاه در ابتدای این هفته‌نامه نوشته است: «بزنگاه پنجم را با سر و وضع جدید و تعداد صفحات بیشتر ملاحظه می‌کنید. در واقع بزنگاه همان بزنگاه است فقط قطعش عوض شده! دلیل این تغییر هم بازخورد نظراتی بوده که از خوانندگان و دکه‌های فروش شهری گرفتیم و در جمع‌بندی نهایی به این نتیجه رسیدیم که قطع مجله برای ما و شما و آنها ( یعنی دکه دارها) بهتر است. 

قیمتها را هم با اکراه و بنا به ضرورت بالا بردیم ولی انصاف بدهید که هنوز با قیمت فروش پایه یک کیلو گوجه فرنگی خام در میدان تره بار فاصله زیادی داریم. البته ما شما خوانندگان عزیز را می‌شناسیم و می‌دانیم که دست و دلباز تر از این حرفها هستید و حتی اگر روزی بزنگاه را به قیمت یک کیلو گوجه فرنگی هم بدهیم خم به ابرو که نمی‌آورید، هیچ، تازه به دوست و آشنا زنگ می‌زنید و آنها را تشویق به خرید بزنگاه می‌کنید. ولی خب، به هر حال ما هم خود را موظف به ارائه توضیح برای هرگونه تغییری در وضع و قیمت مجله می دانیم.

نکته مهم دیگر تصمیمی است که برای افزایش تعداد کاریکاتورها و کاستن از حجم طنزهای نوشتاری گرفته‌ایم. در واقع تعادل را به نفع کاریکاتور بر هم زده‌ایم، این تصمیم راهبردی را هم، در نتیجه بررسی نظرسنجی ها و رایزنی‌ها گرفته‌ایم. لابد شما هم در این شماره متوجه این تغییر شده‌اید. در شماره‌های بعدی هم سعی ما بر افزایش حداکثری کمیت و کیفیت کاریکاتورهاست و طنز نوشتاری را به حداقل خواهیم رساند.

در واقع شعار جدید ما این است "کاریکاتور در حد نهایت، طنز در حد ضرورت!" مطمئن هستیم که خود طنز نویس‌های عزیز هم از این تصمیم راضی و خشنودند یا به زودی خواهند شد. زیاده عرضی نیست».

علاقه‌مندان، نشریه «بزنگاه» را می‌توانند از دکه‌های مطبوعاتی کشور خریداری کنید یا با تماس با دفتر نشریه به نصف قیمت مشترک شوند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها